روز جوان و انتخابات

روز جوان و انتخابات

باز رسیدیم به انتخابات و قشر جوان کشور شد نردبان پیشرفت سیاستمداران. آن هم سیاستمدارانی که فقط در مواقع موردنیازشان سیاستشان جذب حداکثریت جامعه می شود و در بقیه مواقع حتی به نیازهای اولیه این افراد توجهی ندارند.

امروز یه چیزی یادمون آمد درباره یکی از سیاستمداران کشور که در همین هیاهوهای انتخاباتی پشت قشر جوان درآمد و گفت “مگر مشکل ما شکل مو و لباس دخترانمان است!؟ ما باید به مشکلات اساسی فکر کنیم”

اما بعد از گذشت هیاهوها و تمام شدن کارشان با مردم تمام این ها فراموششان شد و پشت پا به تمام گفته های خودشان زدند.

تمام این هارا گفتیم که یادآور شویم فقط در مواقع نیاز به یاد نیروی جوان کشور نیوفتیم. بالواقع این ها سرمایه های کشور هستند و با حمایت از آن ها وی توانیم آینده روشن تری را برای کشور متصور شویم.

 

پیشگامان تجارت سازنده پیست یخ ایرانمال.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.