آینده ورزش و امکانات ورزشی

آینده ورزش و امکانات ورزشی

زمانی ورزش رو فقط برای تناسب اندام و کاهش وزن انجام می دادند. اما روز به روز این موضوع برایمان روشن تر شد که فقط یکی از اهداف ورزش تناسب اندام است. داشتن ورزش در روتین زندگی باعث سلامت بدن و در نهایت سلامت ذهن و روح ما می شود. وقتی عملکرد ذهن ما بهتر شود تأثیر مستقیم برروی کیفیت زندگی و تصمیم گیری های ما خواهد داشت.

آینده ورزش و امکانات ورزشی

یکی از مسائل بسیار مهم و مورد بحث در سراسر دنیا در حال حاضر توسعه بیشتر امکانات ورزشی، مدرن و … است. از همین جهت نمایشگاه های بسیاری در این زمینه برگزار می شود که دوتا از مهم ترین های آن ها از 24 اکتبر (2 آبان 1402) در آلمان برگزار می شود.
نمایشگاه the future of sports and exercise facilities (آینده ورزش و امکانات ورزشی) و نمایشگاه ISS که مخفف Ice, Sport and Solar است.

با گسترش تکنولوژی فعالیت بدنی در بین مردم در کل دنیا کمتر شد. از همین جهت همه به سمت اضافه کردن ورزش به روتین زندگی خود افتادند و روز به روز زیر ساخت ها و امکانات ورزشی پیشرفت کرد.

داشتن ورزش های مختلف و فراهم بودن امکان آن برای عموم مردم جهت بهره برداری بسیار مهم است. اما متاسفانه در ایران حتی از امکانات موجود هم استفاده نمی شود، چه برسد به کمک و تلاش برای بهبود امکانات … .
یکی از همین موارد پیست یخ است. ایران از سال ها پیش (اوایل دهه 50) یکی از بهترین پیست های یخ را در مجموعه ورزشی آزادی و سالن 12 هزار نفری داشته است، اما متاسفانه به دلیل هزینه نگهداری از آن سال ها است که در آن بسته شده است. این موضوع امکان فعالیت علاقمندان به هاکی روی یخ، پاتیناژ و … را از بین میبرد. بعد از گذشت سال ها پیست یخ ایرانمال، که اولین پیست یخ استاندارد در ایران پس از انقلاب است، توسط پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد.

بعد از ساخت این پیست جوانان علاقمند به این رشته های ورزشی توانستند در یک پیست استاندارد در ایران تمرین کنند و در کوتاه ترین زمان برایمان افتخار آفرین شوند. تیم ملی هاکی روی یخ بانوان و آقایان ایران به همه نشان دادند که با وجود امکانات محدود می توانند در برابر تیم هایی که سالیان سال است در حال تمرین های حرفه ای در پیست های یخ استاندارد هستند بازی کنند و پیروز شوند.

منابع:

ISS

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.