نایب قهرمانی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران

نایب قهرمانی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران

باری دیگر دختران سرزمین مان افتخار آفرین شدند. تیم ملی بانوان هاکی روی یخ ایران، در مسابقات آسیا عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند و با دریافت مدال نقره وارد کشور شدند.

 

تیم هاکی روی یخ ایران با وجود تنها سه سال فعالیت در این رشته ورزشی تا امروز توانسته، افتخارات بزرگ و ارزشمندی را کسب کنند. تیم بانوان ایران در مرحله مقدماتی توانست تیم‌های هند، کویت و قرقیزستان را شکست دهند.

 

در مرحله حذفی بر امارات پیروز شدند و توانستند در دیدار نیمه نهایی و رویارویی با سنگاپور پنجمین پیروزی را هم از آن خود کنند. تیم ملی بانوان کشورمان با زدن 80 گل به مصاف میزبان مسابقات (تیم تایلند) رفتند و با نتیجه سه بر یک بازی را به آن ها واگذار کردند. حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، اولین تجربه تیم ملی هاکی روی یخ بانوان کشورمان بود و رقیب آن ها تیم های با سابقه ای بودند.

 

این درحالیست که تیم هاکی بانوان ایران، تنها از زمان ساخت پیست یخ ایرانمال (اولین پیست یخ استاندارد ایران پس از انقلاب) امکان تمرین در یک پیست یخ استاندارد را داشته اند. ارزش این قهرمانی بسیار بالاست و آرزوی موفقیت های روزافزون برای این تیم و تمام دختران سرزمین مان داریم.

 

قدر جوانان سرزمینمان را که در شرایط های حساس برای این مرز و بوم افتخار آفرینی می کنند بیشتر بدانیم و برای دلگرمی و احساس امنیت و اعتماد به آینده شان در این سرزمین، قدمی برداریم که خوشبختی و موفقیت شان را در آینده همین سرزمین و نه در غربت ببینند.

 

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار، سازنده اولین پیست یخ، مطابق با استاندارد فدراسیون جهانی هاکی، در ایران، این قهرمانی را به تیم ملی هاکی روی یخ بانوان کشور، مربی ها و در نهایت تمامی مردم کشور تبریک می گوید.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.