تیم ملی هاکی ایران، راهی کازان شدند

مسابقه هاکی روی یخ کازان

تیم ملی هاکی روی یخ آقایان و بانوان ایران با عنوان “ایران مال” روز پنجشنبه 22 دی ماه 1401 جهت مسابقات زمستانی هاکی روی یخ کشورهای اسلامی، راهی شهر کازان، از جمهوری تاتارستان شدند.

در این مسابقات، تیم ملی هاکی بانوان ایران، با مربیگری اعظم صنایی به همراه 20 بازیکن و تیم ملی هاکی آقایان به مربیگری کاوه صدقی با 18 بازیکن راهی این تورنمنت شدند.

در این مسابقات، تیم بانوان قرار است با تیم های تاتارستان، امارات، عربستان و بحرین و تیم آقایان با تیم های امارات، عمان و تاتارستان دیدار کنند.
تا این لحظه تیم بانوان کشور با نتیجه 4 بر یک در برابر تیم تاتارستان شکست خورد و در روز یکشنبه 25 دی ماه تیم امارات را با حضور پنج بازیکن روس شکست داد.

در این میان تیم هاکی روی یخ آقایان نیز تا کنون توانست، تیم ملی عمان را که دو دهه است در این رشته فعالیت دارد با نتیجه 12 بر 6 شکست دهد.

 

تیم ملی هاکی ایران

 

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان و آقایان ایران خود را برای شرکت در مسابقات جهانی “دیویژن 3” که در اسفندماه 1401 در بوسنی، مسابقات هاکی زیر 18 سال آقایان در مغولستان و مسابقات هاکی روی یخ زنان آسیا در اردیبهشت سال 1402 در تایلند آماده می کنند.

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازند پیست یخ ایرانمال، اولین پیست یخ استاندارد در ایران است که توانست با این کار راه را برای تیم ملی ایران و فعالیت حرفه ای آن ها در این رشته ورزشی هموار تر کند.

 

منبع:

MehrNews

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.