بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت در تهران

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت در تهران

امروز شروع بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت در تهران است. حضور در نمایشگاه صنعت راهی است برای آشنایی با صنعتگران عزیزمان. حال که امکان حضور در این نمایشگاه را نداشتیم خوشحال می شویم با شما از طریق این پست آشنا شویم و در کامنت اعلام حضور کنید.

تمامی عزیزانی که در حوزه های تولید، پخش و مصرف درحال فعالیت هستند، امروز می تواند روزی بسیار مهم برایشان باشد و موضوع بسیار شاخص در این روز آشنایی صنعتگران در حوزه های مختلف با یکدیگر، تعامل و ایجاد ارتباطی مؤثر در جهت پیشرفت و گسترش صنعت است.

 

فعالیت های پیشگامان تجارت در حوزه صنعت

ماهم در این راستا فعال هستیم و این را مهم دانستیم که برخی از خدمات اصلی مان را معرفی کنیم تا این پست پلی شود جهت گسترش ارتباطات در این حوزه. سالیان سال است که فعالیت و همکاری ما با پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و همچنین کارهانه های صنعتی وجود دارد. ما نماینده رسمی شرکت کول تک فنلاند در ایران هستیم و در زمینه تأمین و اجرای پکیج های تبرید و … فعالیت داریم.

از دیگر شاخه های فعالیت ما در حوزه پکیج های water treatment است که تصفیه فاضلاب صنایع، کشاورزی و … مورد استفاده قرار میگیرد و به حفظ محیط زیست و نگهداری از تجهیزات صنعتی و بالابردن طول عمر آن ها کمک می کند.

با استفاده از این امکانات و فعالیت هایمان و با کمک تیم مهندسی خود توانسته ایم اولین پیست یخ، با استانداردهای المپیک را بعد از انقلاب در ایرانمال ایجاد کنیم. این موضوع هم از نظر صنعتی و هم از منظر گردشگری اهمیت بسیار زیادی دارد.

ما تنها و نخستین سازنده سیلندرهای اتیلن اکساید در ایران هستیم و از این رو با بسیاری از سازمان ها و مجموعه ها همچون تجهیزات پزشکی هلال احمر، سوپا، صفاطب، عطا طب و … همکاری کرده ایم.

در زمینه بازرگانی نیز ما فعال هستیم و امکان تهیه انواع الکتروموتور، تجهیزات صنایع و … را داریم.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.