هاکی روی یخ سوئیس در ایران‌مال

سفیر سوئیس به دعوت کاپیتان تیم ملی در پاتیناژ هاکی روی یخ ایران‌مال اسکی رفت. پیست یخ ایران‌مال نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران است که بعد از انقلاب در ایران توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد.

هاکی روی یخ سوئیس به ایران‌مال آمد. سفیر سوئیس به دعوت کاپیتان تیم ملی در پاتیناژ هاکی روی یخ ایران‌مال اسکی رفت.
پیست یخ ایران‌مال نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران است که بعد از انقلاب در ایران توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد.
این پیست از زمان بهره‌برداری تا کنون توانسته توجه بسیاری از افراد سرشناس و بزرگان هاکی ایران را به خود جلب کند. تاسیس این مجموعه انگیزه‌ای برای بهتر دیده شدن و پیشرفت هاکی روی یخ بانوان ایران شد.
پیشگامان تجارت و توسعه پایدار مفتخر به ساخت این مجموعه از شهریور ماه 1396 به مدت حدود دو سال بود. این مجموعه توسط پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد و هم اکنون پاتیناژ و هاکی روی یخ به ورزش‌های پر طرفداری در ایران تبدیل شدند.

منبع: ایجیگا

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات