نمایشگاه WETEX و تصفیه فاضلاب صنعتی

نمایشگاه WETEX و تصفیه فاضلاب صنعتی

نمایشگاه مدیریت آب، محیط زیست و انرژی WETEX که مخفف Water, Energy, Technology, and Environment است در زمینه فناوری های پیشرفته مانند سوخت های فسیلی، هسته ای، انرژی های تجدید پذیر، تولید برق، شبکه های هوشمند، بهره وری و حفاظت تمرکز دارد.

این نمایشگاه در ابوظبی از تاریخ 24 تا 27 آبان ماه می باشد و برای سازمان ها در سطح بین الملل بستری فراهم می کند تا آخرین راه حل ها و محصولات خود را ارائه دهند و در مورد فناوری‌های نوآورانه از سراسر جهان در بخش‌های انرژی، آب، پایداری، فناوری‌های سبز، انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک و … بیاموزند.

اگر در زمینه انرژی، محیط زیست و فناوری های آب فعال هستید حضور در این نمایشگاه می تواند فرصت مناسبی برای شما باشد.

با افزایش جمعیت و پیشرفت تکنولوژی روز به روز تقاضا برای انرژی، آب و … افزایش می یابد و این موضوع تبدیل به یک دغدغه و نگرانی برای مردم و دولت ها شده است، بخصوص برای کشورهایی همچون ایران، دبی و … .
از همین جهت همه به دنبال راهکاری برای صرفه جویی در مصرف آب و از همه مهم تر پیدا کردن جایگزین هایی برای انرژی هستند.

یکی از راهکار های بسیار مهم استفاده از فیلتراسیون فاضلاب صنعتی است. روزانه حجم بسیار بالایی آب توسط کارخانه ها، صنایع و حتی مردم عادی در حال استفاده است. با کمی هزینه می توان از هدر رفتن این آب جلوگیری کرد و به طور مجدد از آن ها برای صنایع و در سطح شهری برای شست و شو و … استفاده کرد.
این موضوع علاوه بر حفظ منابع آب، بر محیط زیست و همچنین حفظ سلامت و افزایش طول عمر تجهیزات صنایع تأثیر می گذارد.

شرکت پیشگامان تجارت نماینده رسمی شرکت Hycor در ایران می باشد که در زمینه راه اندازی تجهیزات فیلتراسیون فاضلاب صنعتی فعالیت دارد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.