نمایشگاه متافو و تاثیر آن در صنعت، پزشکی و گردشگری

نمایشگاه متافو و تاثیر آن در صنعت، پزشکی و گردشگری

نمایشگاه بین المللی متافو از تاریخ ۳ الی ۶ آذر در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود. متافو از نمایشگاه های تخصصی در حوزه فولاد، فلزات غیر آهنی، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها و … است. صنایع بسیاری در این نمایشگاه حضور دارند که هدف آنها معرفی محصولات صنعتی، قطعات جانبی، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و … است.

اهمیت فلز در صنعت چیست؟

فلزات به دلیل ویژگی هایی چون مقاومت بالا، رسانایی، شکل پذیری و … اهمیت زیادی در دنیای صنعت دارند. این ویژگی ها این امکان را ایجاد می کنند که از آنها در اکثر صنایع استفاده شود.

از کاربردهای بسیار مهم فلزات در صنعت می‌توان به استفاده از آنها در تولید سیلندرهای اتیلن اکساید و همچنین ساخت پیست یخ در صنعت ساختمان اشاره داشت.

پیشگامان تجارت، تنها تولیدکننده سیلندرهای اتیلن اکساید در ایران است. بدنه این سیلندرها از استیل ضد زنگ 316L ساخته شده‌ و در صنعت پزشکی، آزمایشگاهی و بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارند.
از کاربردهای بسیار مهم این گاز استفاده از آن جهت استریلیزاسیون وسایل بهداشتی (همچون دستکش، ماسک و …) و تجهیزات آزمایشگاهی (مثل سرنگ و …) است.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.