نمایشگاه GULFOOD و نقش پکیج تبرید

نمایشگاه GULFOOD و نقش پکیج تبرید

نمایشگاه GULFOOD، بزرگترین نمایشگاه آشپزی جهان از تاریخ 30 بهمن تا 4 اسفند در دبی برگزار می شود. واقعا جای یک غرفه به نمایندگی از ایران و غذاهای ایرانی در این نمایشگاه خالی است.

این نمایشگاه یکی از تأثیرگذارترین، مهم ترین و مشهورترین رویداد بین المللی در صنعت غذا و نوشیدنی (F&B Industry) است که امسال از تمامی کشورها بجر ایران در آن شرکت کرده اند.

 

نمایشگاه گلفود 2024

امسال نمایشگاه gulfood عظیم ترین ورژن خود را به نمایش می گذارد. در این نمایشگاه بیش از کشور با حدود 5000 شرکت برتر در صنعت غذا و نوشیدنی با بیش از 100.000 محصول جدید قرار است قدرتنمایی کنند. این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای فعالان در صنعت غذا و علاقمندان به این صنعت است چراکه به تمام جنبه ها پرداخته می شود.

 

جنگل GULFOOD

جالب است بدانید که صنعت غذا به عنوان یک انتشار دهنده اصلی کربن شناخته شده است و GULFOOD برای کمک به این موضوع کمپین جهانی درختکاری گالفود را راه انداز کرد و اعلام کرد که هدف ما حفظ، بازسازی و رشد درختان در سراسر جهان است و با این اقدام به مهار تغییرات آب و هوا کمک می کنند. تا به امروز نیز در 5 کشور امارات متحده همچون اوگاندا، اکوادور، کنیا و اندونزی حدود 5000 درخت کاشته شده است.

 

پیشگامان تجارت و صنعت غذا

همانطور که قبل تر نیز به آن اشاره کرده ایم، شرکت پیشگامان تجارت نماینده رسمی کول تک فنلاند در ایران است و این شرکت ارائه دهنده یخچال های صنعتی است. تبرید اهمیت بسیار بالایی در صنایع غذایی و نوشیدنی دارد. باکتری ها معمولا در محیط های مرطوب بخصوص با حضور موارد غذایی امکان رشد و تکثیر بسیار بالایی دارند که این عامل باعث فساد سریع موارد غذایی و بروز بسیاری از بیماری ها در افراد می شود. اما با کاهش دما توسط سیستم های تبرید می توان عمر موارد غذایی را بالا برد.

 

پکیج تبرید

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.