بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان، سیستم های سرمایش و گرمایشی

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان، سیستم های سرمایش و گرمایشی

13 مهر شروع بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان، سیستم های سرمایش و گرمایشی است. به همین جهت در این پست می خواهیم اطلاعاتی در رابطه با نمایشگاه ارائه کنیم و در رابطه با بخشی از تأسیسات ساختمان مانند پکیج های تبرید ، دستگاه های هواساز و رطوبت گیر و فیلتراسیون آب و فاضلاب یا waste water treatment بپردازیم.

نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان

این نمایشگاه یک رویداد صنعتی بزرگ و مهم در زمینه تأسیسات ساختمانی در خاورمیانه است که قرار است 13 مهر در ایران شروع شود. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت های صنعتی حضور دارند که می توانند خدمات نوآورانه و دستاوردهایشان را با یکدیگر تبادل و عرضه کنند. این نمایشگاه فرصت بسیار بزرگی برای تمامی فعالان در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد.

سیستم های سرمایشی و گرمایشی

یکی از بخش های مهم تأسیسات در صنعت ساختمان سیستم های سرمایش و گرمایش همچون انواع چیلر ها و … می باشد.
خصوصا با افزایش روزافزون تلاش برای کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف سوخت های فسیلی ، هر روز شاهد تکنولوژی‌های نوین در ساخت تأسیسات مختلف همچون انواع هواساز ها Air Handling Unit و چیلر ها می‌باشیم.

از طرفی با ظهور مگا پروژه های تجاری و توریستی در صنعت ساختمان ، نیاز روز افزون به سیستم های کنترلی و هوشمند و دستگاه هایی نظیر رطوبت گیرهای صنعتی Dehumidifier برای فضاهای خاصی نظیر پیست پاتیناژ ، بیش از پیش مشاهده می گردد.
وجود فضاهای خاصی اینچنین در مجموعه های بزرگ در صنعت ساختمان ، نیازمند طراحی سیستم تهویه با ویژگی های خاص آن فضا می باشد و تخصص خاصی را می‌طلبد.
اگر در ابعاد بزرگتر به این موضوع نگاه کنیم، مثلا در حوزه صنایعی مانند نفت، گاز و پتروشیمی نیاز به تجهیزات سرمایشی همانند پکیج های تبرید است تا بتوانند دمای فرایند ها و آب ورودی به سیستم را کاهش دهند.

فیلتراسیون آب و فاضلاب صنعتی

فیلتراسیون آب و فاضلاب چه در بخش صنعتی و چه در بخش خانگی از اهمیت بسیار بالایی در جهان برخوردار است. به دلیل مشکلات کم آبی که در بسیاری از کشور ها بوجود آمده است امکان استفاده از آب و فاضلاب خانگی برای مصارف شستشو و فاضلاب صنعتی برای بازگرداندن مجدد به صنعت و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و خرابی دستگاه ها بسیار لازم است.

شرکت پیشگامان تجارت نماینده رسمی شرکت Cooltech فنلاند و همچنین شرکت Hycor می باشد.
همچنین مفتخریم که سیستم تهویه HVAC تخصصی پیست هاکی روی یخ ایران مال را با شرکت‌های به نامی همچون AL-KO آلمان ، سازنده هواساز ها AHU و همچنین DEHUTECH سوئد جهت رطوبت گیر های صنعتی ، را اجرا نمودیم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.