اولین تولیدکننده سیلندر گاز اتیلن اکساید

متخصصان شرکت دانش‌بنیان پیشگامان تجارت و توسعه پایدار،موفق به طراحي و ساخت سيلندر (کپسول) نگهداري گاز «اتيلن اكسايد» براي مصرف در استريل كردن تجهيزات يكبار مصرف پزشكي شدند.

تولید سیلندر گاز اتیلن اکساید در ایران

اتیلن اکساید چیست و چه کاربردی دارد؟

گاز اتيلن اكسايد در واحدهاي استريل كارخانه‌هاي توليد تجهيزات پزشكي يكبار مصرف كاربرد دارد. بیشترین کاربرد این گاز در توليد و استریلیزاسیون سرنگ، سر سوزن، کیسه‌های خونی و به طور كلي تجهيزات يكبار مصرف پزشكی است. با آغاز تحريم‌ها عليه ايران، ورود سیلندر گاز اتیلن اکساید به كشور با مشكل مواجه شد. همین امر سبب ورود نمونه های چینی به ایران شد که متاسفانه از کیفیت مناسبی برخوردار نبودند. اما به دلیل نبود نمونه‌های داخلی، صنعت پزشکی مجبور به استفاده از این سیلندرها شد. 

ساخت سیلندر نگهداری گاز اتیلن اکساید برای اولین بار به دست یک شرکت دانش بنیان ایرانی

وجود این سیلندرهای چینی و نارضایتی مصرف کنندگان، ما را بر آن داشت که با تکیه بر دانش و نیروی کار ایرانی، به تولید این کپسول‌ها در داخل کشور بپردازیم. در سال 1389 متخصصان شرکت دانش بنیان پیشگامان تجارت و توسعه پایدار، موفق به طراحي و ساخت سيلندر (کپسول) نگهداري گاز «اتيلن اكسايد» براي مصرف در استريل كردن تجهيزات يكبار مصرف پزشكي شدند. باعث افتخار است که تا امروز بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه تامین تجهیزات پزشکی از این شرکت پیشگامان تجارت برای تامین این سیلندرها یاری گرفته‌اند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به سها طب، سازمان تجهیزات پزشکی هلال احمر ایران و سوپا طب اشاره کرد.

یکی از مهم ترین مراحل در ساخت سیلندرهای نگهداری گاز بی بو اتیلن اکساید، جوشکاری این سیلندرها است. که این امر تماما به دست متخصصان این شرکت انجام می‌گردد تا امکان وجود هر گونه خطایی به صفر برسد. اگر مشتاقید درباره این گاز و کاربردهای آن بیشتر بخوانید به مقاله سیلندر نگهداری گاز اتیلن اکساید سر بزنید.

 

لینک خبر در ایسنا

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.