اولین تولیدکننده سیلندر گاز اتیلن اکساید

متخصصان شرکت دانش‌بنیان پیشگامان تجارت و توسعه پایدار،موفق به طراحي و ساخت سيلندر (کپسول) نگهداري گاز «اتيلن اكسايد» براي مصرف در استريل كردن تجهيزات يكبار مصرف پزشكي شدند.

سیلندر گاز اتیلن اکساید اولین بار در ایران توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در سال 1389 تولید شد.

متخصصان شرکت دانش‌بنیان پیشگامان تجارت و توسعه پایدار،موفق به طراحي و ساخت سيلندر (کپسول) نگهداري گاز «اتيلن اكسايد» براي مصرف در استريل كردن تجهيزات يكبار مصرف پزشكي شدند.

گاز اتيلن اكسايد در واحدهاي استريل كارخانه‌هاي توليد تجهيزات پزشكي يكبار مصرف كاربرد دارد و در توليد سرنگ، سر سوزن و به طور كلي تجهيزات يكبار مصرف پزشكي مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

طراحي و ساخت كپسول به خصوص جوشكاري‌ها به دست متخصصان اين شركت انجام شده است.با آغاز تحريم‌ها عليه ايران، ورود سیلندر گاز اتیلن اکساید به كشور با مشكل مواجه شد، به همين دليل نمونه‌هاي چيني با كيفيت نازل به كشور وارد شد كه اصلا مورد تاييد نيست با اين حال واحد توليد كننده گاز اتيلن اكسايد در كشور مجبور به استفاده از كپسول‌هاي چيني است.

از اوایل دهه نود، شركت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با توليد اين سيلندرها مي‌تواند نياز كشور را تامين كند كه تاكنون بسياري از شركتها از جمله سازمان تجهيزات پزشكي هلال ايران از سيلندرهاي ساخت داخل استفاده مي‌كنند.

لینک خبر در ایسنا

درباره سیلندر اتیلن اکساید در لینک زیر بخوانید:
مهندسی و ساخت

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات