هاکی روی یخ ایران اولین مدال خود را گرفت

هاکی روی یخ ایران اولین مدال خود را گرفت و تاریخ ساز شد. نماینده باشگاه‌های ایران با شکست قزاقستان بر سکوی سوم مسابقات کاپ آزاد دوبی ایستاد.

هاکی روی یخ ایران اولین مدال خود را گرفت و تاریخ ساز شد. نماینده باشگاه‌های ایران با شکست قزاقستان بر سکوی سوم مسابقات کاپ آزاد دوبی ایستاد.

نماینده باشگاه‌های هاکی ایران که در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی شرکت کرده بود با شکست قزاقستان به اولین مدال این رشته در رویدادهای بین المللی دست یافت.

نماینده هاکی باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۷:۴۰ پنج شنبه پانزدهم آبان به وقت محلی در چهارمین دیدار خود به مصاف نماینده قزاقستان رفت و موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست داده و به اولین مدال برنز این رشته دست یابد.

هاکی‌بازان در نخستین دیدارشان در این رقابت‌ها مقابل نماینده اوکراین چهار بر یک پیروز شدند و در دومین بازی برابر تیم “آل_استار” ۵ بر صفر شکست خوردند و شب گذشته برابر نماینده میزبان ۱۰ بر ۵ مغلوب شدند.

منبع: ایسنا

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات