بازگشایی پیست‌های یخ در ماساچوست

بازگشایی پیست های یخ ماساچوست با پروتکلهای بهداشتی جدید

بازگشایی مجدد پیست های یخ در ماساچوست

پیست‌ های یخ ماساچوست، بعد از دو هفته تعطیلی به دلیل اوج گرفتن بیماری کرونا همراه با پروتکل‌های بهداشتی جدید شنبه بازگشایی شدند.
در روز جمعه دفتر اجرایی محیط زیست و انرژی ایالت (EEA) قوانین جدید فعالیت‌های ورزشی گروه جوانان و بزرگسالان آماتور را صادر کرد.

این قوانین عبارت هستند از: دستورالعمل‌های تسهیلات پیست‌ های یخ و هاکی روی یخ جوانان.
این دستورالعمل‌ها در ساعت 12:01 تصویب شد.
بعد از ارتباط دادن کرونا به 30 گروه پیست، دستور بسته شدن پیست‌های یخ به مدت دو هفته از تاریخ 23 اکتبر داده شد. هدف از این عمل، گسترش پروتکل‌ها برای حفظ بازیکنان، خانواده‌ها و کارمندان است.

سازمان هاکی ماساچوست در بیانیه‌ای گفت: کمیته هاکی باید دستورالعمل ها را درک و رعایت کنند. اگر می‌خواهید درباره هاکی روی یخ و امکان انجام این ورزش هیجان انگیز در تهران، بدانید. به لینک هاکی روی یخ مراجعه فرمایید. 
کسانی که خلاف این پروتکل عمل کنند، جریمه و از انواع نمایندگی های ایالت در سطح محلی اخراج می‌شوند و هرگونه بی توجهی نسبت به دستورالعمل، تمام ورزش را در خطر توقیف طولانی تر قرار می‌دهد.

منبع: CBS Boston
پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران است. پیست یخ ایران مال در خدمت شما عزیزان مشتاق به ورزش های برفی می‌باشد.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.