اسپا برف در مراکز تفریحی

پیشگامان تجارت سازنده پیست هاکی ایران مال و ارائه دهنده سرگرمیهای برفی از جمله اتاق برفی و دهکده برفی

به بهانه برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی در تهران و نمایشگاه اوقات فراغت در دبی به سراغ این دو نمایشگاه میرویم.بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1403(Sportex Iran) در حال برگزاریست، شایان به ذکر است که در حوزه ورزش کشورمان پس از افتتاح پیست ایران مال، این پیست یخ آغاز موفقیت پسران و دختران هاکی ما بوده است، و در همین زمان آن سوی آبهای خلیج فارس در دبی نمایشگاه تجهیزات استخر، سونا و اسپا نیز در حال برگزاری است.

نمایشگاه اوقات فراغت دبی

به دبی میرویم، نمایشگاه اوقات فراغت، محلی است که نوآوری با دگرگونی ادغام می شود تا سلامتی، تناسب اندام و تفریح معنای دیگری بگیرند. اضافه شدن لذت و سلامتی به ورزش لذت آن رو دو چندان میکند. این نمایشگاه با 20 سال فعالیت، پیوند دهنده خریداران خاورمیانه با تامین کنندگان جهانی میباشد. دنیایی از امکانات جدید را با محصولات برتر، با طراحی و فناوری زیر یک سقف کاوش میکنید و جرقه ای در بازار تناسب اندام و تندرستی منطقه میباشد.

خواص اسپا برف

واکنش سرمای بدن که توسط برف ایجاد می شود باعث می شود هم دمای بدن و هم گردش خون شما پس از لذت بردن از سونا برف به حالت عادی بازگردد. با کریستال های یخ پاشش شده، سبب فعال شدن مجدد گردش خون موجب حس شادابی و سرزندگی می شود. یک پایان عالی برای یک سونا برف، گرفتن دوش برفی است.

اسپا برف در مراکز تجاری تفریحی

همچنین در این نمایشگاه تجهیزات جدید استخر، سونا و مراکز اسپای جهان به معرض نمایش عموم قرار میگیرد ، با توجه به بخشی از زمینه فعالیت مجموعه مهندسی پیشگامان تجارت و توسعه پایدار که تجهیزات تبریدی میباشد، این پتانسیل را داریم تا با ایجاد تغییراتی کوچک در تاسیسات واحدهای تجاری به ایجاد مراکز اسپا تحت برف و یا اتاق برفی شویم که مبتنی بر بستر تبرید و سرمایشی یوده وموجب لذت کاربران و ایجاد ارزش افزوده برای آن پروژه میشود.

سرگرمی های برفی

همچنین امکان ساخت سایر بسترهای سرگرمی های مبتنی بر برف، مانند پیست هاکی روی یخ ایران مال که نمونه اش را انجام داده ام، این توانایی را داریم تا به ساخت اسپا برفی و شهربازی های برفی در مراکز تجاری و تفریحی نیز بپردازیم.

 

منابع

Home

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.