سومین دوره لیگ هاکی روی یخ ایران

سومین دوره لیگ هاکی روی یخ ایران

سومین دوره لیگ هاکی روی یخ ایران از ۱۲ مهرماه با حضور ۱۳ تیم در بخش بانوان و آقایان کار خود را آغاز می‌کند. به دلیل آغاز اردوی مرحله دوم تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان، لیگ هاکی روی یخ تعطیل و به تعویق افتاده بود. در این اردو که از 4 آذرماه شروع شده بود، تیم ملی ایران، در پیست یخ ایرانمال در حال تمرین با مربیان فنلاندی خود بودند. حال آمادگی کافی جهت حضور در مسابقات جهانی هاکی روی یخ را دارند.

 

نتایج سومین دوره لیگ هاکی روی یخ

حال بازیکنان با آمادگی کافی وارد لیگ هاکی شده اند. این مسابقات تا 1 اسفند ادامه دارند. در ادامه مختصری از گزارش بازی ها را برایتان شرح می دهیم.

در این مسابقات تیم ایران 7 بر 1 پپرز روسیه را شکست داد.
لاستیک بارز با 9 گل معرفت نو ورامین را نیز مغلوب کرد و با 30 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.
تیم ام دات آر لیگ مردان نیز با نتیجه 4 بر 1 چایگاه دوم را در جدول از آن خود کرد و سایمان تبریز با 8 گل روسیه را شکست داد.

خوشحالیم که با ساخت پیست یخ ایرانمال توانسته ایم شاهد قدرت نمایی تیم ملی کشورمان باشیم. شرکت پیشگامان تجارت در سال 98 اولین پیست یخ استاندارد در ایران، پس از انقلاب را در مجموعه ایرانمال ساخت و راه اندازی کرد.

 

مطالعه مطالب بیشتر:

پیست یخ

پاتیناژ

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.