اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ توسط یک شرکت ایرانی احداث شد

اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ در ایران (پیست یخ ایران مال) توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد و در سال 98 به بهره برداری رسید.

احداث اولین پیست استاندارد هاکی توسط یک شرکت مهندسی ایرانی 

اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ در ایران (پیست یخ ایران مال) توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ساخته شد و در سال 98 به بهره برداری رسید. مجموعه پیشگامان تجارت و توســعه پایدار از حدود 5 سال پیش فعالیت در حوزه صنعت سرمایشــی و تبریدی را آغاز کرد. در همین راســتا نمایندگی یک شرکت فنلاندی سازنده چیلرهای صنعتی با استاندارد نفت و گاز را در اختیار گرفت. و موفق شد پس از آن در وندور لیست شرکت ملی پتروشیمی به ثبت برساند. کارفرمایان و پیمانکارانی که در این زمینه فعالیت دارند، مجاز به استفاده از خدمات شرکت هستند.

پیست هاکی ایران مال چگونه ساخته شد؟

پس از مدتی شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار برای ارائه مشاوره ساخت اولین پیست هاکی روی یخ استاندارد در کشور دعوت شد. ماحصل آن، ســاخت اولین پیست هاکی روی یخ استاندارد کشور بعد از پیروزی انقلاب اسـلـامی در بزرگترین مرکز تجاری خاورمیانه به نام ایران مال بود. فعالیت ساخت این مجموعه از حدود سال 1389 آغاز شده بود.

با این اقدام، مجموعه پیشگامان تجارت، عنوان نمایندگی شرکت آلمانی معتبر با 30 سال سابقه در صنعت ورزش و سرگرمی‌های زمستانی را به دست آورد. و وارد مناقصه اولین پیست هاکی روی یخ کشور شد. ناگفته نماند که این پیست در طبقه اول مجموعه ایران مال قرار دارد. پیست هاکی ایران مال، کاملا مطابق با استاندارد فدراسیون جهانی هاکی طراحی شده است. می‌توانید بخش‌هایی از روند ساخت این مجموعه را در آپارات ما مشاهده فرمایید.

شایان ذکر است، این پیست در سال گذشته به طور آزمایشی به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر نیز، هم برای ورزشکاران و هم عموم قابل استفاده است. ایران با اتکا به داشــتن این پیست به عنوان جدیدترین عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) پذیرفته شد. این خبر مسرت بخش، افتخاری برای ورزش کشور و دوستداران این رشته ورزشی محسوب می‌شود. شادمانیم که ما یکی از دلایل به وقوع پیوستن این اتفاق پس از حدود یک قرن بودیم.

گوشه‌ای از مصاحبه مهندس ولی زاده مدیریت شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با ماهنامه سرمایه گذاری

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.