مسابقات هاکی روی یخ دیویژن 3

مسابقات هاکی روی یخ دیویژن 3

بالاخره بعد از مدت‌ها تلاش و تمرین، روز موعود فرا رسید. تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان از دی‌ماه 1402 زیرنظر مربیان فنلاندی‌ در پیست یخ ایرانمال تمرینات‌شان را پیش بردند و خود را برای اولین‌بار در تاریخ جهت ورود به مسابقات جهانی IIHF بوسنی در دیویژن 3 آماده کرده بودند. در تاریخ 5 اسفندماه 1402 اعضای تیم ملی انتخاب و راهی سارایوو شدند.

 

تیم ملی هاکی کشورمان تا امروز در برابر کشورهای هنگ‌کنگ، بوسنی ، فیلیپین و کره تجربه کسب نموده اما به نتایج دلخواه خود نرسید و پنجشنبه 10 اسفندماه 1402 نیز به مصاف تیم هاکی سنگاپور می‌رود.

 

ما از طرف خودمان به عنوان سازنده پیست‌یخ ایرانمال برای اعضای محترم و سختکوش تیم ملی هاکی، آرزوی موفقیت می‌کنیم. باید در نظر داشته باشیم که ایران تنها 4 سال است، توانسته در یک پیست با استانداردهای المپیک، تمرین حرفه‌ای خود را آغاز نماید و تا همین امروز شاهد موفقیت‌های بسیاری از آنان بوده‌ایم.

با آرزوی موفقیت‌های روزافزون برای تیم ملی هاکی روی یخ ایران.

 

کرلینگ

پاتیناژ

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.