مرگ تراژیک بازیکن جوان هاکی روی یخ، آدام جانسون

مرگ بازیکن جوان هاکی روی یخ، آدام جانسون

کی فکرشو میکرد یک بازیکن هاکی روی یخ جوان ممکنه با تیغ اسکیت بازیکن حریفش کشته بشه. بهش حکم قتل غیر عمد دادن. اما چه فایده؟ اصلا مگه واقعا تقصیر بازیکن حریف بوده؟ مقصر کی بوده؟ در ادامه سعی می کنیم مختصری از این واقعه رو براتون بیان کنیم و نظر شما رو هم بشنویم.

 

مرگ تراژیک بازیکن جوان هاکی روی یخ

آدام جانسون، بازیکن 29 ساله هاکی روی یخ تیم ناتینگهام پنترز، در مسابقه لیگ هاکی روی یخ آمریکا در تاریخ 28 اکتبر 2023 کشته شد. در طی بازی، این بازیکن زمین میخوره و متأسفانه به دلیل برخورد تیغه اسکیت مت پتگریو، بازیکن تیم شفیلد استیلرز، در دقیقه 35 بازی به گردنش، دچار خون ریزی می شود.

بعد از این اتفاق آدام جانسون توسط تیم پزشکی به بیمارستان منتقل می شود. اما تلاش ها برای حفظ جان این جوان 29 ساله اثر بخش نبود و در نهایت مرگ وی توسط تیم پزشکی اعلام شد. پلیس بریتانیا مرگ این جوان توسط مت پتگریو را قتل غیر عمد اعلام کرد.

 

موضوع اصلی قبل از هر ورزشی بررسی جوانب است که هر حادثه ی احتمالی بررسی و برای آن اقداماتی انجام شود. این کار از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری میکند. این داستان را تعریف کردیم که در نهایت به اجباری شدن استفاده از محافظ گردن در تمامی بازی های هاکی روی یخ اشاره کنیم. پس از این واقعه فدراسیون بین‌المللی هاکی روی یخ (IIHF)، استفاده از محافظ گردن را برای تمامی سطوح و رنج های سنی و تمامی بازی های هاکی اجباری اعلام کرد.

 

امید داریم که هیچ وقت شاهد چنین وقایع ناگواری برای ورزشکارانمان نباشیم. این موضوع مستلزم استفاده از تجهیزات مناسب و ایمن توسط بازیکنان است. پس باید از تیم های ورزشی در هر رشته ای پشتیبانی لازم انجام شود.

 

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده پیست یخ ایرانمال.

 

مطالعه مطالب بیشتر:

پیست یخ

پاتیناژ

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.