قدرت نمایی تیم ملی ایران در مسابقات هاکی روی یخ بانوان آسیا

قدرت نمایی تیم ملی ایران در مسابقات هاکی روی یخ بانوان آسیا

اولین حضور تیم ملی بانوان کشورمان در مسابقات هاکی روی یخ بانوان آسیا با قدرتی شگرف صورت گرفت. تیم ملی ما در روز 8 اردیبهشت 1402 راهی تایلند شدند و خود را برای رویارویی با تیم های هند، کویت و قرقیزستان آماده کردند.

 

نتایج مسابقات هاکی روی یخ بانوان آسیا در تایلند

بانوان کشورمان با وجود تمامی محدودیت ها و به عنوان اولین حضورشان در مسابقات قهرمانی آسیا باز همانند همیشه قدرت نمایی کردند. در ادامه نتایج مسابقات را تا کنون اعلام می کنیم.

 

شروعی با افتخار در برابر تیم هند

تیم هاکی روی یخ بانوان کشورمان در تاریخ 11 اردیبهشت، در اولین بازی شان، به مصاف تیم هند رفتند و توانستند این بازی را با نتیجه 17 بر 1 به نفع خودشان پشت سر بگذارند. شروعی سرشار از سربلندی و افتخار برای تمامی مردم ایران.

 

بازی در برابر کویت

دومین دیدار بانوان ملی پوش هاکی روی یخ ایران در مسابقات هاکی روی یخ بانوان آسیا نیز با پیروزی بیست بر صفر به نفع تیم ایران در برابر تیم با سابقه کویت به اتمام رسید. تیم ملی هاکی کویت از جمله تیم های قدرتمندی است که بیش از دو دهه است که در این رشته فعالیت دارد.بانوان کشورمان در این

دیدار، در ست اول با نتیجه پنج بر صفر به نفع ایران، در ست دوم با نتیجه شش بر صفر به نفع ایران و در ست سوم با نتیجه نه بر صفر به نفع ایران بازی را به اتمام رساندند.

در ادامه در روز سه شنبه 13 اردیبهشت، شاهد رویارویی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان کشوران در برابر قرقیزستان خواهیم بود. بی صبرانه در انتظار مشاهده نتایج این بازی هستیم.

 

شرکت پیشگامان تجارت سازنده اولین پیست یخ دارای استاندارد المپیک در ایران پس از انقلاب است. با ساخت این پیست، ایران پس از یک قرن به عضویت فدراسیون جهانی هاکی روی یخ درآمد. همین امر باعث شد امروز بتوانیم شاهد این موفقیت ها در عرصه ورزشی کشور باشیم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.