اقدامات پیشگامان تجارت در سال 1402

اقدامات پیشگامان تجارت در سال 1402

سال 1402 که سال خرگوش نام گرفته بود برای ما سالی پر از هیاهو، اتفاقات جدید، تلاش و جنب و جوش بود. خوشحالیم که امسال توانستیم همکاری های بسیار ارزشمندی را با مجموعه های مختلف از جمله پتروشیمی تبریز، مپنا، مرکز پژوهش و فناوری اراک و …  داشته باشیم.

امسال هم با کمال موفقیت و رضایتمندی پروژه های کارفرمایان را به سرانجام رساندیم و طبق روال هر سال سیلندرهای اتیلن اکساید را که گلوگاه صنعت پزشکی هستند، به دست صنعتگران سلامت کشور رساندیم.

از فعالیت های ما می توانیم به ساخت پیست یخ، تأمین تجهیزات زیر بنایی صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی و …، تأمین پکیج های تبرید و سرمایش (Refrigeration Package)، کاندیشن مانیتورینگ و پایش وضعیت، پکیج های فرآوری آب (water treatment) و … اشاره کنیم.

از مهم ترین اقدامات ما در سال های اخیر می توانیم به ساخت پیست یخ ایرانمال در سال ۱۳۹۸ اشاره کنیم که باعث شد دستاوردهای بسیاری در ورزش هاکی روی یخ توسط تیم ملی هاکی کشورمان داشته باشیم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.