نوروز 1403

نوروز 1403

داریم ساعت های پایانی سال 1402 رو می گذرانیم و تا ساعاتی دیگر با صدای طبل و دهل به استقبال بهار زیبا و سال جدید می رویم. معمولا همه ما در روزها و لحظات پایانی سال نگاهی به لیست اهدافی که در شروع سال گذشته نوشته بودیم می اندازیم تا ببینیم چقدر از آن ها را بدست آورده ایم، چقدر خوب عمل کرده ایم و چه چیزهایی را برای سال جدید باید تغییر دهیم.
اما یک چیزی که شاید خیلی از ما ممکن است از آن غافل شویم این است که در لیست اهدافمان “زندگی کردن” را هم بنویسیم.

آخر هر سال وقتی به این بخش از لیست مان می رسیم از خودمان بپرسیم در کنار تمام تلاش ها و دوندگی ها برای رسیدن به اهدافمان، آیا زندگی هم کرده ایم!؟
آیا توانسته ایم از داشتن عزیزانمان در کنارمان لذت ببریم؟
اگر پاسخمان به این سؤال ها مثبت بود حال به نظرم می توانیم خوشحال تر، اهدافمان را در لیست سال گذشته تیک بزنیم.

هیچ کدام از ما نمی دانیم کی آخرین لحظه است و همین زیبایی این زندگی است. باید بتوانیم از تک تک لحظات و داشته هایمان استفاده کنیم. قطعا میدونید که امسال سال اژدها است. اژدها هم نماد شانس، موفقیت، قدرت و اقتدار است. پیشاپیش سال جدید را به شما و تمامی همکاران عزیزمان تبریک عرض می کنیم و امید داریم امسال سالی سرشار از سلامتی، آرامش، خوشحال، شانس، موفقیت و قدرت برایتان باشد.

 

پیشگامان تجارت سازنده پیست یخ ایرانمال

هاکی روی یخ

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.