برگزاری رویداد دمودی نکسژن توسط اتاق بازرگانی ایران و آلمان

برگزاری رویداد دمودی نکسژن توسط اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانان ایران و آلمان، توسط اتحادیه اتاق بازرگانی آلمان در سراسر دنیا، از جمله ایران راه اندازی شده است. کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد و بازرگانانی که کمتر از 40 سال سن دارند این فرصت را دارند که به عضویت این کلوب درآیند.
شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار نیز یکی از اعضای قدیمی این کلوب است که معاونت بازرگانی شرکت، جناب آقای مهندس کریمی، به نمایندگی از شرکت در این رویدادها حضور دارند.

در آخرین رویداد برگزار شده ، نماینده این شرکت با اتکا به تجربیات کسب شده در سال های گذشته در پروژه های این مجموعه ، در خصوص زنجیره تأمین ، تجربیات خود را با دیگر اعضا این کلوب، به اشتراک گذاشتند.

 

برگزاری رویداد دمودی نکسژن

در دی ماه 1401 ، اتاق بازرگانی ایران و آلمان رویدادی تحت عنوان دمودی نکسژن برگزار کرد که در آن 9 استارتاپ برتری که در سال 2022 به اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان معرفی شدند این فرصت را داشتند که محصول خود را برای سرمایه گذاران و فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران ارائه کنند. نکسژن برنامه استارتاپی است که برای ارتقا استارتاپ های ایرانی در مقیاس جهانی فعالیت می کند. این رویداد با هدف جذب سرمایه داخلی برگزار شد و علاوه بر فعالان خوشنام اکوسیستم، اعضای منتخب هم حضور داشتند.

یکی از ماموریت‌های کلوب بازرگانان جوان ایران و آلمان (Wirtschaftsjunioren Deutschland) برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌های آموزشی و دورهمی‌های متعددی است که این فرصت را به وجود می‌آورد، جوانان موفق 18 تا 40 سال کارآفرین، مدیران ارشد و صاحبین مشاغل شبکه‌ای موثر ایجاد کنند.
آلمان مهم ترین شریک تجاری ایران در اروپا می باشد. کلوب جوانان ایران و آلمان این امکان را فراهم می سازد که مدیران جوان شرکت های ایرانی و آلمانی با یکدیگر در تعامل و ارتباط باشند و تجارت حرفه ای خود را با یکدیگر تبادل کنند و به افق روابط اقتصادی ایران و آلمان نیز کمک کنند.

 

اطلاع از سومین گردهمایی کلوب بازرگانان جوان ایران و آلمان

 

پیشگامان تجارت سازنده پیست یخ ایرانمال، اولین پیست یخ استاندارد، پس از انقلاب در کشور می باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.