افتخارآفرینی دختران هاکی روی یخ ایران در برابر ایرلند

افتخارآفرینی دختران هاکی روی یخ ایران در برابر ایرلند

خبری که این روزها حس و حال ما را بسیار خوب کرده است حضور تیم ملی بانوان کشورمان در مسابقات کاپ توسعه جهانی هاکی روی یخ زنان و پیروزی آنان در برابر تیم قدرتمند ایرلند است. امسال مسابقات کاپ توسعه جهانی هاکی روی یخ بانوان به میزبانی لهستان با حضور تیم های ایران، ایرلند، آرژانتین و کلمبیا از تاریخ 15 آبان شروع شده است. بانوان ملی پوش هاکی روی یخ ایران در اولین بازی خود که در برابر تیم هاکی ایرلند بوده است توانستند با نتیجه 6 بر 0 این تیم با سابقه را شکست دهند.

 

تیم ملی هاکی بانوان ایران

نکته بسیار مهم در این است که تیم ملی ایران تنها 3 سال است که امکان بازی و تمرین در یک پیست یخ با ابعاد استاندارد المپیک را دارند و با این حال توانسته اند در برابر تیم های با سابقه ای چون ایرلند که سالیان سال است در بازی های جهانی حضور دارند و از امکانات بسیاری در این رشته ورزشی برخوردار بوده اند بازی کند و آنان را شکست دهد.

بانوان ملی پوش کشورمان در دو دیدار بعدی خود در برابر تیم های آرژانتین و کلمبیا شکست خوردند. همچنین در بازی شنبه شب در دومین دیدار با تیم آرژانتین نیز شکست خوردند و از رسیدن به فینال بازماندند.
یکشنبه شب نیز برای کسب عنوان سوم این مسابقات به دیدار تیم ایرلند رفتند که با نتیجه ۳ بر ۱ برنده این مسابقه شدند.

 

ساخت پیست یخ ایرانمال

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده پیست یخ ایرانمال است. خوشحالیم که با ساخت این پیست، راه برای ورزشکاران و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی باز شده است. حضور این جوانان در مسابقات جهانی موفقیتی بسیار بزرگ برای کشور است و چه ببرند و چه ببازند ما به آنان افتخار می کنیم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.