تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران، قهرمان آسیا و اقیانوسیه شد

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران که در دوره قبل مقام نایب قهرمانی مسابقات را پس از تایلند کسب کرده بود، امسال قهرمان آسیا و اقیانوسیه شد. این دومین حضور تیم ایران در مسابقات آسیا بود.

 

مسابقات دیویژن یک هاکی روی یخ در قرقیزستان

تیم ملی بانوان ایران در تاریخ 3 فروردین ماه 1403 با حمایت مالی مای لیدی راهی بیشکک قرقیزستان شدند. در این دوره 6 تیم ایران، قرقیزستان، امارات، هند، فیلیپین و کویت داشتند که کویت در لحظات آخر از حضور در مسابقات انصراف داد.

بازی ها از شنبه 4 فروردین ماه شروع شد و بانوان کشورمان توانستند به ترتیب با شکست امارات، قرقیزستان و هند به فینال مسابقات برسند.
فینال مسابقات در روز شنبه 11 فروردین 1403 با بازی در مقابل فیلیپین شروع شد. در دور آخر این مسابقات تیم هاکی روی یخ بانوان توانستند با نتیجه 4 برصفر به نفع ایران به مدال طلای این دوره از مسابقات دست یابند.

 

ساخت پیست یخ ایرانمال

بازهم بانوان ایران، کشور را در زمینه ای دیگر سرافراز کردند. این قهرمانی بسیار برای ما ارزشمند است چراکه با وجود تمام سختی ها و عدم حمایت مناسب از این ورزش، تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان توانست به چنین جایگاهی دست یابد.

نکته قابل تامل در این است که پیست یخ در ابعاد استاندارد المپیک تنها 4 سال است که توسط شرکت پیشگامان تجارت در ایرانمال ساخته شده است و در همین زمان کوتاه قهرمانان کشورمان توانستند یکی پس از دیگری افتخار آفرین شوند.
با آرزوی موفقیت های روزافزون برای تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران.

 

مطالعه پاتیناژ

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.