لیگ هاکی روی یخ بانوان ایران

لیگ هاکی روی یخ بانوان ایران

من همیشه میگم ایرانی ها بسیار با استعداد و باهوش هستند. شاید بعضی ها فکر کنند بخاطر تعصب به کشورمون و مردمش هست اما به نظرم این یک واقعیت هست. مشکل ما کمبود امکانات کافی و محدودیت هایی هست که وجود داره. تازه با وجود تمام این محدودیت ها توانستیم در هر نقطه از جهان و در هر رشته و کار و ورزش و … ای نام آور بشیم.

این موضوع برای دخترانمان نیز قابل توجه تر هم هست. چراکه علاوه بر کمبود امکانات، با محدودیت های بسیاری از جمله محدودیت در پوشش و قوانین مختلف و … بخصوص در ورزش مواجه هستند. اما این روزها شاهد موفقیت روزافزون آن ها در تمام رشته های ورزشی هستیم که یکی از آن ها ورزش هاکی روی یخ هست.

 

از بعد انقلاب به دلیل تغییر کاربری پیست یخ ورزشگاه آریامهر دیگر هیچ پیست یخی در ابعاد استاندارد المپیک در ایران وجود نداشت که علاقمندان به این ورزش بتوانند به صورت حرفه ای در آن تمرین کنند و مسابقه برگزار کنند. اما با ساخت پیست یخ ایرانمال توسط شرکت پیشگامان تجارت در سال 1398، این محدودیت برداشته شد و از آن پس شاهد قدرت نمایی تیم هاکی کشورمان بودیم و حتی مسابقات بسیاری در این پیست برگزار شد.

 

لیگ برتر هاکی روی یخ

روزهای پایانی لیگ هاکی روی یخ است و قهرمان و جایگاه تیم ها از هفته گذشته مشخص شده است. تیم هاکی روی یخ بانوان ایران بازهم افتخار آفرینی کردند که در ادامه خلاصه ای از آن را ذکر می کنیم.

تیم هاکی بانوان آیس باکس و هاکی پاندا در هفته هفدهم از مسابقات به دیدار یکدیگر رفتند که با نتیجه 3 بر 1 به نفع تیم پاندا به پایان رسید. بهترین بازیکن تیم آیس باکس در این دوره رقابت ها رومینا هداوندخانی و بهترین بازیکن تیم پاندا مونا عطایی بود.

رقابت بعدی بین تیم های اسکیت انقلاب و پی تی سی گروپ بود که با نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم پی تی سی گروپ به پایان رسید. در این رقابت نیز الهام مدیر دهقان به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

 

پاتیناژ

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.