نورپردازی پیست یخ ایرانمال

نورپردازی پیست یخ ایرانمال

نورپردازی پیست یخ ایرانمال یکی از مراحل بسیار مهم برای در این پروژه بود که توسط شرکت هافمن انجام شده است. وظیفه نظارت و ارزیابی مدارک مهندسی نورپردازی ارائه شده توسط شرکت هافمن برای پروژه ایرانمال نیز به عهده ما بوده است.

مرحله آخر این پروژه طراحی و اجرای نورپردازی پیست بود. پس از ساخت و گذر از مراحل حساسی همچون بتن ریزی یکپارچه مساحت 1800 متر مربع و مراحل بسیار حساس دیگر، وارد فاز نورپردازی شدیم.

روش های نورپردازی پیست و استادیوم

برای نورپردازی پروژه هایی همچون نورپردازی استادیوم و پیست یخ، از سیستم های نورپردازی 3D Mapping و Screen Ribbon (سیستم های نور پردازی به صورت صفحات نواری) استفاده می شود که هرکدام از تکنولوژی های روز نورپردازی در دنیا است.

اهمیت نورپردازی استادیوم و پیست

نورپردازی، یکی از مراحل بسیار مهم در ساخت استادیوم و پیست یخ می باشد. دلیل این امر، نیاز بازیکنان به نور کافی، جهت داشتن دید مناسب و کافی و همچنین ایجاد دید مناسب برای تماشاچیان است. نکته بسیار مهم در نورپردازی پیست یخ، شدت نور مناسب و مهندسی شده ای است که هم نور کافی برای پیست فراهم گردد و هم گرمای ناشی از منابع نور، منجر به آب شدن سطح یخ نشود.

 

هاکی روی یخ

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.