معرفی بهترین پیست های یخ در خاورمیانه به مناسبت روز جهانی جهانگردی و گردشگری

معرفی بهترین پیست های یخ در خاورمیانه به مناسبت روز جهانی جهانگردی و گردشگری

ورزش های برفی همانند هاکی روی یخ، پاتیناژ و … از کشورهای سردسیری همانند بریتانیا، اسکاندیناوی، آلمان، هلند و … شروع شده است. نکته بسیار جالب این است که امروزه در خاورمیانه نیز پیست های یخ با ابعاد استاندارد ساخته شده است. در ادامه می خواهیم به معرفی تعدادی از بهترین پیست های یخ در خاورمیانه بپردازیم. پس اگر علاقمند به این ورزش هستید با ما همراه باشید.

 

پیست یخ گالریا در حیات رجنسی دبی

گالریا از اولین پیست های یخ در دبی است که در Hyatt Regency در محله دیره قرار دارد. با وجود ساخت پیست های یخ استاندارد در دبی و کوچک بودن این پیست به نسبت سایرین، همچنان بسیاری از علاقمندان به هاکی و پاتیناژ به اینجا می روند.

 

پست یخی دبی مال

این پیست همانند پیست یخ ایران مال در ایران که توسط شرکت پیشگامان تجارت ساخته شده است در طبقه همکف دبی مال ساخته شده است و یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این مجموعه ها هستند..

 

پیست یخ Funscape بحرین

این پیست یخی یکی از جاذبه های گردشگری مرکز خرید دیلمونیا و بزرگترین پیست یخ پادشاهی بحرین است.

 

پیست هاکی روی یخ مگا مال

پیست 800 متری مگا مال در مراکش، یکی از مکان های بسیار مجهز، جهت آموزش هاکی، پاتیناژ و … بخصوص به کودکان است. این مکان درواقع به عنوان یک مدرسه اسکیت روی یخ می باشد.

 

تم پارک الشلال در عربستان

پیست یخ الشلال در جده، عربستان صعودی واقع شده است و یکی از بهترین پیست های یخ در این کشور به حساب می آید.

 

پیست یخ دوکاربره آرنا قطر

در هفدهم جولای سال 2016 پیست یخ چندمنظوره علی بن حمد العطیه آرنا در دوحه، قطر ساخته شد و ورزشگاه هندبال تبدیل به یک پیست یخ مجهز شد. ساخت این پیست یخ توسط همکار ما شرکت آیس بیزینس انجام شده است.

 

پیست یخ کویت

پیست یخ کویت در سال 2018 توسط شرکت آیس بیزینس ساخته شده است. این پیست مورد تایید فدراسیون بین المللی هاکی روی یخ (IIHF) می باشد و میزبان بازی ها و مسابقات بسیار زیادی در طی این سال ها بوده است.

 

در این محتوا توانستیم بسیاری از پیست های یخ معروف در منطقه خاورمیانه را بشناسیم. خوشحالیم که توانستیم نام پیست یخ ایرانمال را نیز در بین بهترین پیست های منطقه قرار دهیم. چراکه ایرانمال اولین پیست یخ در ابعاد استاندارد المپیکی در منطقه خاورمیانه است که توانسته تا امروز که تازه 4 ساله شده است میزبان بسیاری از مسابقات هاکی روی یخ باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.