تاریخ عضویت ایران و کشورهای همسایه در فدراسیون هاکی روی یخ IIHF

تاریخ عضویت ایران و کشورهای همسایه در فدراسیون هاکی روی یخ IIHF

در سال 2019 ایران پس از سال ها توانست عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) شود. درواقع پس از ساخت پیست یخ ایرانمال توسط شرکت پیشگامان تجارت بالاخره توانستیم ما هم عضو رسمی IIHF شویم و در مسابقات بین المللی هاکی روی یخ شرکت کنیم و مقام آور باشیم.

تمام این ها در حالی است که 50 سال پیش پیست یخ در مجموعه آزادی ایران ساخته شده بود و مورد بهره برداری قرار گرفته بود. تیم ملی هاکی روی یخ بانوان و آقایان ایران در طول 4 سال توانستند به مدال طلا دست پیدا کنند و تا این حد در این سال ها خوش درخشیدند. حال به این فکر کنید که اگر پس از انقلاب این پیست یخ تعطیل و تغییر کاربری نداده بود امروز چه جایگاهی می توانستیم داشته باشیم.

شاید شنیدن این موضوع کمی به نظر عجیب بیاید که کره شمالی که به دیکتاتور جهان معروف است در سال 1963 عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ شد و از ما جلوتر بود. از کشورهای همسایه می توانیم به عضویت اسراییل و ترکیه در یک روز یعنی یک می ۱۹۹۱، آذربایجان و قزاقستان در ۶ می ۱۹۹۲ اشاره داشته باشیم.

لبنان نیز در یک روز با ما، یعنی در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ به عضویت این فدراسیون در آمد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.