از نبرد تن به تن تا هاکی روی یخ

از نبرد تن به تن تا هاکی روی یخ

پنجشنبه 30 فروردین روز جهانی ورزش است، در زمانهای قدیم ورزش برای تناسب اندام و خوش هیکل بودن نبود، ورزش میکردند بجنگند تا بتوانند بر دشمن پیروز شوند. اما امروزه ورزش از حوزه ی نبرد تن به تن به مسابقات ورزشی که صنعتی پر درآمد است تبدیل شده و در ابعاد جهانی باعث قدرت نمایی به جهانیان در رشته های ورزشی شده، ما در کشور خودمون کم ورزشهایی رو نداریم که باعث دیده شدن جهانیان شدیم، مثل کشتی و والیبال و والیبال ساحلی و هاکی روی یخ.

کشورهای همسایمون برای نشان دادن امنیت سرمایه گذاری و آزادی جامعشون از بازیکنهای خارجی استفاده میکنند و میزبانی جام جهانی میگیرن (قطر) و اونوقت وزیر گردشگری ما میگه ما از این پولا نداریم. زمانی که ما در صنعت ورزش کشور سرمایه گذاری کنیم علاوه بر اینکه باعث افزایش سلامت جسم و روح جامعه میشود، موجب جذب گردشگر خارجی و همچنین موجب قدرت نمایی ما در جهان از این طریق نیز میگردد.

روزگاری میزبان المپیک در خاورمیانه بودیم، مجموعه ورزشی داشتیم که برای تمامی ورزش‌ها از جمله هاکی روی یخ امکانات داشت، ولی الان استادیوم آزادی در اثر عدم رسیدگی دچار فرسایش شده، رسیدگی به زیرساخت‌های ورزشی باعث حفظ منابع ملی کشور و پژواک آن در جوامع ملل باعث دیده شدن کشور ما به چشم جهانیان میشود.
از زمان راه اندازی پیست یخ ایرانمال دختران و پسران جوان با استعداد هاکی روی یخ کشورمان توانستند در رقابت های جهانی شرکت کنند و دیدگان جهانیان را به خود جلب کنند، ساخته شدن این بستر توسط پیشگامان تجارت و توسعه پایدار که سازنده این پیست با استانداردهای المپیک است نیازمند توجه مسئولین کشور به منظور حفظ و نگهداری به جهت پرورش نسل های آینده ورزش این کشورمیباشد. زیرا این پیست تنها پیست با استانداردهای جهانی میباشد و تنها محلی برای تمرین این جوانان با پتانسیل و آینده ساز.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.