چهارمین سالگرد راه اندازی پیست یخ ایرانمال

چهارمین سالگرد راه اندازی پیست یخ ایرانمال

امروز یکشنبه 10 اردیبهشت 1402، چهارمین سالگرد راه اندازی اولین پیست یخ استاندارد در تاریخ کشور، توسط شرکت پیشگامان تجارت است. خوشنودیم که توانستیم با ساخت پیست یخ ایرانمال، راه را برای ورزشکاران و علاقمندان به هاکی روی یخ باز کنیم تا بتوانند در پیستی با استانداردهای المپیکی و فدراسیون جهانی هاکی تمرین و در مسابقات بین المللی شرکت کنند.

ساخت این پیست چالش و پستی و بلندی های بسیاری را برای ما به همراه داشت. فعالیت ها جهت ساخت این پروژه از حدود سال 95 آغاز شد و در نهایت در سال 98 به بهره برداری رسید. 3 سال ساخت آن به طول انجامید و در نهایت این اتفاق خاص در تاریخ کشوران رقم خورد.

چالش های ساخت پیست یخ ایرانمال

گفتیم بد نیست در این روز که سالگرد ساخت این پروژه با شکوه است، کمی از چالش های آن برایتان بگوییم.

 

از مهم ترین و حساس ترین مراحل ساخت این پیست می توان به مرحله بتن ریزی آن اشاره داشت. بتن ریزی یکپارچه 1800 متر مربع با ضخامت 10 سانتی متر که برای اولین بار در کشور بتن ریزی در این ابعاد انجام شده است.

مفتخریم که توانستیم این عملیات را به بهترین شکل بدون درز انقطاع، قطع سرد و هرگونه میکروترک به ثمر برسانیم.

 

در روزهای پایانی پروژه پس از مرحله پاشش آب جهت تشکیل بلور های یخ، مرحله خط کشی پیست جهت انجام بازی هاکی شروع شد. حسمان در آن لحظه از تماشای این اتفاق وصف ناپذیر بود. حاصل تلاش و زحمات شبانه روزی یک تیم همدل پیش رویمان بود و تمامی لحظات خوب، بد، زیبا و سخت همزمان از پیش چشمانمان گذشت.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.