نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از تاریخ 23 تا 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد. برگزاری نمایشگاه های این چنین در هر کشوری دارای اهمیت بسیار بالایی است و این موضوع در ایران باید بسیار بیشتر مورد توجه قرار گیرد. علت بیان این موضوع این است که ایران دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است اما متأسفانه به بعضی دلایل نتوانسته در حوز گردشگری عملکرد خوبی داشته باشه.

 

مالدیو یا شیدور؟!

به قول یکی از دوستانم که بسیار اهل سفر و دیدن جاهای جدید هست میگفت:
برم مالدیو!؟ ایران خودم جزیره شیدور داره
برم دبی!؟ ایران خودمون قشم و دبی داره
و ….

جزیره شیدور که محلی ها به آن مارو می گویند (به دلیل وجود مارهای بسیار در آن)، یکی از جزیره های خلیج فارس و جز استان هرمزگان است. این جزیره بسیار کوچک و خالی از سکنه به دلیل حیات وحش بی نظیری که دارد یک جاذبه بین المللی به حساب می آید.

با الواقع به دنبال هرچیزی بگردیم در ایران خودمون بهترینش هست. از کوه های بلند برای اسکی بگیر (اطراف تهران خودمون) تا سواحل گرم و زیبای جنوب، رستوران های زیبا با غذاهای خوشمزه، مراکز خرید بزرگ و مجهز و … .

با کمی رسیدگی به نقاط مختلف کشور چهارفصل مان و کاهش بعضی سخت گیری ها می توانیم از طریق توریست، ارز بسیار زیادی را وارد کشور کنیم.

به عنوان مثال یکی از مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری که در تهران ساخته شد، مجموعه ایرانمال بود. این مجموعه اقدامی بسیار بزرگ و با اهمیت در صنعت گردشگری بود.
با ساخت پیست هاکی روی یخ در طبقه G1 ایرانمال توسط شرکت پیشگامان تجارت جذابیت این مجموعه دو چندان شد.

 

پیست یخ

پاتیناژ

 

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.