انتشار مصاحبه ماهنامه دنیای سرمایه‌گذاری با مهندس ولی‌زاده مدیر عامل PTP

مصاحبه مدیر عامل شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در رابطه با ساخت نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران

ماهنامه دنیای سرمایه‌گذاری برای افراد متخصص در زمینه اقتصاد و علاقه مندان به این رشته، نام شناخته شده‌ای است. مفتخریم اعلام بداریم این مجله معتبر، مصاحبه‌ای با مهندس ولی‌زاده، مدیر عامل شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار (PTP)، در مهر ماه 99 انجام داده است. مدیر عامل این شرکت مهندسی که سازنده نخستین پیست هاکی روی یخ استاندارد در ایران، است، در رابطه با مراحل ساخت و موانع پیش‌رو برای ساخت سایت‌های برفی سرپوشیده سخن گفت. همچنین آقای ولی زاده در این مصاحبه که در شماره 46 مجله دنیای سرمایه گذاری چاپ شده است، در رابطه با پیشینه شرکت پیشگامان تجارت و چشم انداز فعالیت‌های آن در آینده نیز صحبت کرده‌اند. برای مطالعه و مشاهده این مصاحبه جذاب می‌توانید فایل زیر را دانلود بفرمایید:

همچنین امکان مشاهده خبر چاپ این مصاحبه در چند خبرگزاری ذیل نیز وجود دارد:
مرز نیوز
خبرنگاران و رسانه
کامپارس
الف
ویستا
خبربان
نقطه نیوز
خبرفارسی

با توجه به اینکه این شماره از ماهنامه دنیای سرمایه‌گذاری به طور خاص به  پیست هاکی روی یخ ایران مال پرداخته است، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، روی لینک مربوط به آن کلیلک کرده و مقاله را مطالعه بفرمایید. 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.