پارک برفی و تجربه برف در دل گرما

پارک برفی

پارک برفی امکان تجربه برف و یخ در دل گرما را برایمان به ارمغان می آورد. ایران در منطقه گرم و خشک خاورمیانه قرار دارد و به همین خاطر بسیاری از مناطق کشور حتی در فصل زمستان ، شاهد برف و یخ و تجربه تفریحات برفی نیستند. به عنوان مثال مردم مناطق جنوبی کشور سالهاست که شاهد بارش برف نبوده اند.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

12 مرداد شروع بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان است و خواستیم در این روز کمی در رابطه با ساخت پارک برفی، اسپا برف، پیست یخ و … در صنعت ساختمان صحبت کنیم.

تفریحات برفی ، مورد علاقه عموم مردم و رده‌های سنی مختلف است و مهم تر از آن همانطور که در پست های قبل توضیح دادیم ، مزایای بسیاری برای سلامت انسان نیز دارد.

حال فکر کنید که هر لحظه بخواهید به برف دسترسی داشته باشید، یا بعد از یک روز سخت و گرم تابستانی، بتوانید وارد محیطی شوید که پر از برف است و با فرزندانتان در آن بازی کنید…! چی بهتر از این؟!

ساخت پارک برفی، اسپا برف، پیست پاتیناژ و مکان هایی از این قبیل در ساختمان‌ها، مجتمع‌های تفریحی، ورزشی، گردشگری و … می تواند ارزشی افزوده برای آن محیط ایجاد کند.

پارک برفی

یک محیط سرپوشیده که با استفاده از تجهیزات جدید، برف و یخ به صورت مصنوعی، بدون استفاده از مواد شیمیایی ساخته می شود. در این محیط امکان برف‌بازی، سورتمه سواری، ساخت آدم برفی و حتی اسکی امکان پذیر است.

برف و یخ تولید شده در این مکان ها، طبیعی و خوراکی است و از آب تصفیه شده تولید می شود. درواقع از پکیج فیلتراسیون جهت تصفیه آب و از پکیج Refrigeration در راستای تولید یخ و برف استفاده می شود.

 

پیشگامان تجارت

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده پیست یخ ایران مال، اولین پیست یخ در ابعاد استاندارد المپیکی در ایران می باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.