اتاق برف گامی متفاوت در صنعت ساختمان

اتاق برف گامی متفاوت در صنعت ساختمان

چه حسی داری اگر در این گرمای تابستان بهت بگن میتونی همین الان بری تو برف !؟ آیا تا به حال درباره اتاق برف شنیده اید؟ اسپا برف و اتاق های برف سال ها است که در سراسر دنیا در مجموعه های تفریحی و ورزشی، ساختمان ها و … ساخته می شود. شاید پیش خود بگویید این موضوع چه مزیتی میتونه داشته باشه!؟ باید بگیم که اتاق های برف تحولی در صنعت ساختمان و ساخت و ساز در ایران ایجاد کردند.

اتاق برف در صنعت ساختمان

باید بگیم که اتاق برف علاوه بر آن حس و حال و لذت بخش بودنش، مزایای بسیار زیادی دارد. به همین خاطر هست که مخصوصا در چند سال اخیر، در صنعت ساختمان و ساخت و ساز مجموعه های مختلف مورد توجه قرار گرفته است. با ما همره باشید تا شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنم.

 

مزایای اتاق برف:

یکی از موضوعات بسیار مهم در خصوص اسپای برف طبیعی بودن آن است. هیچ مواد شیمیایی در ساخت این برف و یخ مصنوعی به کار نمی رود و تنها با تجهیزات پیشرفته، آب به یخ و برف تبدیل می شود.

از فواید بسیار اتاق برف برای بدن و انسان می توان به افزایش متابولیسم، گردش خون و … اشاره داشت.
درواقع با افزایش متابولیسم و گردش خون به چربی سوزی، کاهش درد عضلات و مفاصل، کاهش چین و چروک های پوست و بالا رفتن سیستم ایمنی بدن کمک می کند. با نزدیک شدن به بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خواستیم کمی در رابطه با این مجموعه ها صحبت کنیم.

 

پیشگامان تجارت

شرکت پیشگامان تجارت سازنده اولین پیست یخ با ابعاد استاندارد در ایران، امکان ساخت مجموعه هایی از این دست و همچنین اتاق برف را برای پروژه های شما دارد. ساخت اتاق برف و مجموعه هایی اینچنین می تواند ارزش افزوده برای پروژه های ساخت و ساز شما ایجاد کند.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.