اعزام تیم ملی هاکی ایران به سه رویداد بین المللی و نتایج مسابقات کشورهای اسلامی

نتایج مسابقات کشورهای اسلامی و اعزام تیم ملی هاکی ایران به سه رویداد بین المللی

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان و آقایان ایران، در مسابقات کشورهای اسلامی، که از 24 تا 27 دی ماه در تاتارستان برگزار شد، نائب قهرمان شدند و قرار است به سه رویداد بین المللی اعزام شوند.

 

جناب آقای کاوه صدقی رئیس انجمن هاکی روی یخ ایران در گزارشی اعلام کرد:

تیم ملی بانوان ایران، اردیبهشت 1402 راهی مسابقات آسیا در تایلند می شوند. او همچنین افزود تیم ملی هاکی روی یخ آقایان ایران نیز جهت مسابقات دویژن 3 جهانی به میزبانی بوسنی و مسابقات جهانی جوانان زیر 18 سال در مغولستان اعزام خواهند شد.

 

کاوه صدقی در رابطه با مسابقات تیم ملی هاکی روی یخ ایران گفت:

ما به واسطه پیست یخ ایرانمال توانستیم عضو فدراسیون جهانی شوی و اکنون با وجود 5 تیم بانوان و 4 تیم آقایان به دنبال برگزاری لیگ هاکی روی یخ هستیم.

 

نتایج مسابقات هاکی روی یخ کشور های اسلامی در تاتارستان

در این بازی ها ایران توانست تیم کاملی با عنوان ایرانمال متشکل از اعضای تیم ملی به تاتارستان اعزام کند. البته 5 نفر از بازیکنان اصلی تیم ملی هاکی روی یخ مردان ایران در این بازی ها حضور نداشتند و بجای آن ها 5 بازیکن جوان دیگر راهی مسابقات شد.
به گفته کاوه صدقی در مسابقات بانوان، کشور ما در دور اول با نتیجه 4 بر 1 به تاتارستان باخت و بعد از آن تیم های بحرین، عمان و عربستان را برد.
مسابقات در بخش آقایان در سه گروه مجزا برگزار شد. در این مسابقات تیم ملی آقایان کشورمان، عمان را شکست داد و به امارات و تاتارستان بازی را باخت و دوم شد.

 

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده پیست هاکی روی یخ ایرانمال

با ساخت پیست یخ ایرانمال این امکان برای علاقمندان به این ورزش و همچنین کشور فراهم شد تا بتوانیم به مسابقات جهانی هاکی راه پیدا کنیم و میزبان بازی های بین المللی شویم.

 

منبع:

irna

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.