سال 1402 سالی سرشار از امید و تولدی دوباره

فرارسیدن سال نو 1402 را به شما و تمامی همکاران عزیز تبریک عرض می نماییم. سال گذشته برای همه مردم ایران با چالش، دشواری و اندوه بسیار همراه بود. اما توانستیم با صبر، همدلی، همراهی و امید به مسیرمان ادامه دهیم و در جهت رشد، موفقیت و خواسته هایمان قدم برداریم.
امید داریم زین پس شاهد غم و رنج هموطنانمان نباشیم. در سال جدید بسیار هستند خانواده هایی که به دلیل وقایع اخیر عزیزانشان را در کنار خود ندارند. از خداوند برایشان صبر می خواهیم و به آن ها می گوییم که ما در کنارشان هستیم.

 

سال جدید سال خرگوش است. خرگوش نماد سرعت، ذکاوت، امید و تولدی دوباره است.
نماد امسال به همه ما نوید این را می دهد که می توانیم با تلاش، پشتکار، برنامه ریزی و همبستگی رویاهای بزرگ خود را به واقعیت تبدیل کنیم. امید داریم به تولدی دوباره در پایان تمام این سختی ها و غم ها … .

 

پیشگامان تجارت در سالی که گذشت

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در سالی که گذشت همکاری بسیار ارزشمندی با مجموعه های مختلف از جمله شرکت تجهیزات پزشکی حلال احمر (SOHA)، عطا طب نوین، صفا طب و بسیاری دیگر از مجموعه ها در حوزه تولید و فروش سیلندرهای اتیلن اکساید جهت ضد عفونی تجهیزات یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی داشت.

 

خوشحالیم که با تولید سیلندر اتیلن اکساید در ایران توانستیم، استفاده از سیلندرهای غیر استاندارد که موجب نشت این گاز سمی و به خطر افتادن سلامتی هموطنان عزیزمان می شد جلوگیری کنیم.

 

همچنین امسال شاهد رشد بی نظیر تیم ملی هاکی روی یخ ایران بودیم، که توانستند در مسابقات جهانی هاکی روی یخ شرکت کنند و موفقیت های بسیاری کسب کنند. با ساخت پیست یخ ایرانمال توسط شرکت پیشگامان تجارت راه برای جوانان علاقمند کشور به این رشته ورزشی باز شد و توانستند از این طریق به موفقیت های بسیاری دست پیدا کنند.

 

از دیگر دستاوردهای ما در سالی که گذشت، برنده شدن در مناقصه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی جهت تأمین پکیج Refrigeration از شرکت کول تک می باشد.
شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، ارائه دهنده فناوری‌های مهم تولید محصولات پتروشیمی در کشور می‌باشد و رتبه اول تأمین‌ فناوری برای شرکت ملی صنایع پتروشیمی را دارد.
پکیج های برودتی و چیلر در صنایع پتروشیمی کاربرهای وسیعی دارند، از جملهُ خنک کردن و تصفیه گازها، خنک کردن تجهیزات، حفظ کیفیت محصولات پتروشیمی و … . به طو کلی می توان گفت این پکیج ها برای کنترل دما، حفظ شرایط محیط و کیفیت محصولات بسیار مهم هستند.
شرکت پیشگامان تجارت واردکننده پکیج های سرمایش و تبرید (Refrigeration Package) از شرکت کول تک فنلاند می باشد. این شرکت، یک مجموعه صاحب دانش و تکنولوژی در حوزه تولید پکیج های سرمایش و تبرید است که در زمینه مونتاژ و ساخت یونیت ها و واحدهای سرمایش، تبرید و چیلرهای صنعتی فعالیت دارد.

در انتها آرزوی سالی سرشار از موفقیت، خوشحالی، امید و لبخند برای تمامی مردمان سرزمینمان داریم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.