تجربه هاکی و بازی های برفی در پیست یخ ایران مال

تجربه هاکی و بازی های برفی در پیست یخ ایران مال

بعد از ساخت و تاسیس پیست یخ ایران مال توسط شرکت پیشگامان تجارت، این امکان برای همگان فراهم شد که بتوانند به طور حرفه ای به این ورزش بپردازند و به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند. بسیاری از ما با این کارتون و شخصیت گوفی خاطره داریم. یکی از قسمت های این کارتون، نمایش مسابقات هاکی است. فکنم همه بچه های علاقمند به ورزش، به این فکر می کردند که چطور و کجا میتونن هاکی رو تجربه کنن؟

 

ساخت پیست یخ ایران مال

بسیاری افراد علاقمند به این رشته ورزشی در کشور وجود داشت که به دلیل نبود حتی یک پیست یخ استاندارد، شانسی برای خود برای دستیابی به آرزوهایشان نمی دیدند. اما امروز این امکان برای همگان فراهم شده است که بتواند از آن استفاده کنند.
امید داریم بتوانیم روزی در تمام شهر های کشورمان پیست های این چنین بسازیم تا دسترسی به آن برای همگان در هر نقطه از کشور به راحتی ممکن باشد.

 

پیست یخ ایران مال چه ویژگی هایی دارد؟

پیست یخ ایران مال، اولین پیست یخ در ابعاد استاندارد بعد از انقلاب در ایران است. این پیست به دلیل داشتن استاندارد های المپیکی امکان برگذاری مسابقات جهانی را دارا است.
پیست یخ های اندکی در تهران و شهرستان ها وجود دارد، اما اگر می خواهید تجربه هاکی روی یخ و پاتیناژ حرفه ای رو داشته باشید پیشنهاد ما به شما پیست یخ ایرانمال است.

ایران با وجود این پیست که دارای ابعاد 1800 متر مربع است توانست پس از 110 سال عضو فدراسیون جهانی هاکی شود. این به این معنا است که پیست ایران مال دارای استانداردهای المپیکی است و ازین پس امکان برگذاری و میزبانی از مسابقات هاکی جهانی در ایران وجود دارد.

آموزش هاکی روی یخ در تهران

اگر علاقمند به این رشته ورزشی هستید و به دنبال مجموعه ای برای شروع آموزش هاکی هستید، پیشنهاد ما به شما تجربه آن در پیست یخ ایرانمال است. این مجموعه بهترین و با تجربه ترین مربی ها را در خود جمع کرده است.
همانطور که در ماه های گذشته شاهد موفقیت بسیاری از بچه های تیم ملی بانوان و آقایان کشورمان در بسیاری از کشورهای دنیا بوده ایم. امید داریم روزی شماهم یکی از این افتخارات باشید.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.