روز جهانی زن 2024

روز جهانی زن 2024

‌زنان در طول تاریخ در سراسر دنیا همیشه درحال مبارزه برای رسیدن به حقوقشان بوده اند. زنانی که امروز در بالاترین رتبه ها در حال فعالیت هستند و نام آور شده اند، زمانی برای اولیه ترین حقوق شان تلاش کرده اند و همچنان هم در بسیاری از کشورها ازجمله ایران در تلاش هستند تا بتوانند به حقوق خود دست یابند.

 

تاریخچه روز جهانی زن

شاید دانستن این موضوع برایتان جالب باشد که ایده داشتن روز زن در تقویم از حذب سوسیالیست آمریکا در سال ۱۹۰۹ سرچشمه میگیرد. درنهایت یک زن فمینیست آلمانی در کنفرانس بین المللی زنان سوسیالیست که در سال ۱۹۱۰ در کپنهاگ برگزار شد برای روز جهانی زن تلاش کرد. که درنهایت، ۸ مارس به عنوان روز جهانی زن مورد تصویب قرار گرفت.

 

‌این روز را به تمام بانوان دنیا، از جمله ایران که با وجود تمامی ناملایمات و سختی ها با قدرت ایستاده اند و برای خواسته ها و اهدافشان می جنگند تبریک می گوییم. این روز یادآوری است برای ارزش، قدرت و تأثیرتان بر جهان.

 

پیشگامان تجارت، سازنده پیست یخ ایرانمال.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.