روز جهانی فکر کردن

روز جهانی فکر کردن

روز جهانی فکر کردن 22 فوریه هرسال با موضوعی متفاوت در سراسر دنیا جشن گرفته می شود. هدف روز فکر کردن، گرد هم آوردن جوانان از سراسر جهان (تقریبا 150 کشور) برای شرکت در جشن ها، جهت سرگرمی، دوستی بین المللی و همچنین جمع آوری پول برای موضوع جهانی سال می باشد.

این روز، یک جنبش جهانی با 10 میلیون دختر در 150 کشور جهان است که همگی دارای پیشینه، فرهنگ و تجربیات متنوعی هستند.

 

موضوع روز جهانی فکر کردن سال 2023

همانطور که گفته شد موضوع روز تفکر هر سال تغییر می کند و متناسب با رویداد های جهانی در آن سال است. اما موضوع امسال “تنوع، برابری و فراگرفتن” است. این موضوع در مورد احترام گذاشتن به سایر افراد همانگونه که هستند، صرف نظر از پیشینه آنها است. موضوع امسال درباره رفتار یکسان با همه، بدون توجه به نژاد، مذهب، سن، ملیت، توانایی، ظاهر، جنسیت، هویت و تجربه است. به طور کلی هدف روز تفکر امسال، جشن گرفتن تنوع باورنکردنی در جنبش است.

 

تاریخچه روز جهانی فکر کردن

روز جهانی تفکر هر ساله توسط راهنمایان دختر و دختران پیشاهنگ، در سراسر جهان، در 22 فوریه جشن گرفته می شود.

روز تولد بنیانگذار پیشاهنگی دختران (لرد بادن پاول) که به او لقب سر پیشاهنگ (پدر پیشاهنگی) جهان را داده بودند، به عنوان روز جهانی تفکر در سال 1926 تصویب شد و از آن پس هر ساله در روز 22 فوریه جشن گرفته می شود و تا امروز 90 سال قدمت دارد.

این روز فرصتی است تا دختران پیشاهنگ در سراسر دنیا با یکدیگر آشنا شوند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

معمولاً یک کشور به عنوان کانون روز تفکر انتخاب می شود. با این هدف که راهنماها و پیشاهنگان دختر از سراسر جهان زمان خود را صرف تحقیق در مورد کشور، فرهنگ آن و شرایط زندگی در آنجا نموده و سپس بتوانند بهتر درک کنند که سایر مردم جهان چگونه زندگی می کنند.

 

قدرت تفکر انسان و تأثیر آن در زندگی

قدرت ذهن یکی از قوی ترین و مفیدترین قدرت هایی است که انسان در اختیار دارد و می تواند نهایت استفاده را در جهت پیشرفت، رشد شخصیتی، ابداع، اختراع و هزاران موضوع دیگر از آن داشته باشد.

قدرت ذهن در واقع از افکار ما تشکیل شده است. افکاری که از ذهن شما می گذرد مسئول هر اتفاقی است که در زندگی شما می افتد. افکار غالب ما، بر رفتار و نگرشمان تأثیر می گذارد و اعمال و واکنش هایمان را کنترل می کند.

 

ساخت اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ ایران

با تکیه بر دانش و تیمی سخت کوش و حرفه ای، شرکت پیشگامان تجارت، اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ ایران را در ایرانمال واقع در منطقه 22 تهران ساخت.

 

منبع:

daysoftheyear

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.