روز جهانی اهدای کتاب و تأثیر آن در جامعه

روز جهانی اهدای کتاب و تأثیر آن در جامعه

کتاب ها قدرتی بی نهایت دارند. آنها می توانند ما را به دنیایی جدید منتقل کنند، چیزهای جدید به ما بیاموزند، الهام بخش ما باشند، ما را بخندانند، گریه کنیم و حتی گاهی خاطراتی را به ما یادآور شوند. روز جهانی اهدای کتاب می تواند اهمیت و ارزش مطالعه را به ما یادآوری کند. امروز 14 فوریه (25 بهمن ماه) در سراسر دنیا، ولنتاین جشن گرفته می شود و چقدر زیباست اگر در این روز کتاب، هدیه ی ما به یکدیگر باشد.

 

مطالعه کتاب و نقش آن در زندگی ما

خواندن چند صفحه کتاب هر شب قبل از خواب چقدر می تواند الهام بخش ما باشد و به آگاهیمان کمک کند. با گسترش فرهنگ خواندن کتاب می توانیم جامعه ای آگاه و هوشیار داشته باشیم و چقدر این موضوع می تواند در تصمیم گیری هایمان به ما کمک کند.
مطالعه کتاب نقش اساسی در تحول و ایجاد جامعه ای آگاه دارد. این آگاهی، به جامعه در جهت رسیدن به دموکراسی، پرهیز از بنیادگرایی و افراط کمک می کند.

 

هدف از روز اهدای کتاب چیست؟

هدف از این روز افزایش دسترسی کودکان به کتاب و القای عشق به مطالعه در آنها است. با گسترش فرهنگ هدیه دادن کتاب و همچنین ایجاد امکان دسترسی کودکان نیازمند به کتاب می توانیم جامعه ای آگاه داشته باشیم.
چقدر خوب است اگر بتوانیم اهمیت مطالعه در زندگی شخصی و جامعه را به کودکان از خردسالی آموزش دهیم. در این صورت آینده ای زیبا و سرشار از انسان های آگاه خواهیم داشت.

 

شرکت پیشگامات تجارت سازنده اولین پیست یخ استاندارد در ایران

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.