بازیافت فاضلاب خانگی

تصفیه فاضلاب خانگی

مشکل کمبود آب یکی از دغدغه های بسیار مهم مردم دنیا در این روزها می باشد. با افزایش جمعیت این مشکل تشدید می شود و اگر راهکاری برای آن نداشته باشیم می تواند دردسر ساز شود. در این مقاله می خواهیم در رابطه با سیستم بازیافت فاضلاب خانگی (استفاده مجدد از فاضلاب خانگی) بپردازیم.
در هر روز به ازای هر یک نفر، 162 لیتر فاضلاب تولید می شود. این فاضلاب از لباسشویی، ماشین ظرفشویی، سینک، سرویس بهداشتی و … تولید می شود.

 

بازیافت فاضلاب خانگی

در این سیستم آب استفاده شده توسط افراد از طریق لوله کشی وارد یک مخزن می شود. در مقاله سیستم تصفیه فاضلاب سازگار با محیط زیست به طور کامل این فرآیند را توضیح داده ایم.

 

تصفیه پساب های صنعتی و خانگی چه تاثیری بر محیط زیست دارد؟

با استفاده از تجهیزات بازیافت فاضلاب خانگی امکان استفاده مجدد از پساب های خانگی و صنعتی وجود دارد که این امر تاثیر به سزایی در حفظ منابع آب و محیط زیست دارد.

تصور کنید در هر روز چه حجم انبوهی فاضلاب توسط انسان ها و کارخانه ها تولید می شود!! به نظرتان این فاضلاب ها چه می شوند؟
مشخص است که در صورت عدم استفاده از تکنولوژی روز تصفیه فاضلاب، تمامی این آلودگی ها وارد محیط زیست می شوند و علاوه بر تخریب محیط زیست باعث کاهش منابع آب می شود.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.