همایش پتروشیمی و صنایع شیمیایی (GPCA) در دوحه

همایش پتروشیمی و صنایع شیمیایی (GPCA) در دوحه

همایش پتروشیمی و صنایع شیمیایی (GPCA) در دوحه – قطر که در سال 2006 تأسیس شد، منافع مشترک 250 شرکت عضو از صنایع شیمیایی و صنایع وابسته را که بیش از 95 درصد از تولیدات شیمیایی در منطقه خلیج فارس را تشکیل می‌دهند، بیان می‌کند.
این صنعت دومین بخش تولیدی بزرگ در منطقه را تشکیل می دهد و سالانه بیش از 108 میلیارد دلار محصول تولید می کند.

 

این انجمن چه اقداماتی در راستای رشد و توسعه صنعت پتروشیمی انجام می دهد؟

این انجمن از صنایع پتروشیمی و شیمیایی منطقه از طریق شبکه‌سازی، نوآوری و … حمایت می‌کند که به شرکت‌های عضو کمک کند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و دانش را در این صنعت گسترش دهند.

 

مأموریت و هدف GPCA چیست؟

مأموریت این انجمن در واقع حمایت از رشد و توسعه پایدار صنایع پتروشیمی و شیمیایی در خلیج فارس با مشارکت اعضا و سایر ذینفعان می باشد.

 

شرکت پیشگامان تجارت و تأثیر آن در صنعت پتروشیمی

پیشگامان تجارت نماینده رسمی شرکت Cooltech فنلاند و Hycor در ایران است. تجهیزات تبرید (Refrigeration Package) برای پتروشیمی ها و کارخانه های صنعتی که نقش مهمی در فرایند تولید اکثر پلیمر ها دارد از شرکت کول تک فنلاند به ایران می آید.
همچنین تجهیزات مرتبط با تصفیه فاضلاب صنعتی که هم به حفظ محیط زیست کمک می کند و هم تأثیر به سزایی در طول عمر تجهیزات پتروشیمی و کارخانه های صنعتی دارند نیز از شرکت Hycor به ایران می آید.

 

پیشگامان تجارت سازنده پیست یخ ایرانمال در ایران.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.