وضعیت سیلندر اتیلن اکساید در روزهای پایانی سال

وضعیت سیلندر اتیلن اکساید در روزهای پایانی سال

داریم به روزهای آخر سال 1402 هم نزدیک می شویم و زمان تحویل سیلندرهای اتیلن اکساید به مشتریانمان رسیده است. این سیلندرهای به صورت سالیانه تولید می شود و به مجموعه هایی همچون بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، کارخانه های تولیدی ماسک، گان، دستکش یکبار مصرف، تجهیزات آزمایشگاهی همچون سرسوزن و … تحویل داده می شود. از مشتریان ما می توانیم به سها (شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران)، سوپا، صفا طب، عطا طب و … اشاره کنیم.

 

از مهم ترین کاربردهای گاز اتیلن اکساید می توانیم به استریلیزاسیون تجهیزات یک بار مصرف آزمایشگاهی و پزشکی همچون گان، آنژوکت، سر سوزن سرنگ، لوله‌های پزشکی و … اشاره داشت. شاید این سؤال برایتان مطرح شود که سیلندر اتیلن اکساید چیست و چه کاربردی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

گاز اتیلن اکساید و کاربردهای آن

همانطور که در مطالب قبل تر نیز به آن پرداخته ایم، اتیلن اکساید یک گاز سمی، بدون بو و رنگ است که اگر در معرض آن قرار بگیریم امکان ابتلا به بسیاری از بیماری ها وجود دارد. از همین جهت این گاز باید در سیلندرهای ایمن نگهداری و مورد بهره برداری قرار گیرد. تولید سیلندر اتیلن اکساید بسیار حساس است باید نهایت دقت در آن صورت گیرد تا خیالمان از عدم نشت این گاز سمی راحت باشد.

 

تولید سیلندر اتیلن اکساید

پیشگامان تجارت بعد از طی پروسه های طولانی جهت کسی اطمینان از تولید ایمن این سیلندرها در نهایت توانست سیلندر اتیلن اکساید را تولید کند. در حال حاضر تنها تولیدکننده این سیلندرها در ایران شرکت پیشگامان تجارت است. این سیلندرها از لوله های استیل ضد زنگ تولید می شود.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.