هاکی روی یخ کودکان به مناسبت روز کودک

هاکی روی یخ کودکان به مناسبت روز کودک

دیروز 27 آبان روز جهانی میکی ماوس بود. کارتونی که برای همه ما یادآور بسیاری از خاطرات کودکی و اشتیاق برای حضور در کنار کاراکترهای دیزنی لند است. هرچند که این موضوع نه فقط برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم جذاب است. امسال دیزنی لند فستیوالی دارد که در آن، این کاراکتر ها با هم روی پیست یخ اجرا می کنند.

 

امکانات مورد نیاز کودکان

یکی از موضوعات بسیار مهم، آشنا کردن کودکان با ورزش است. اینکه کودکان این امکان را داشته باشند که از سنین پایین با ورزش های مختلف آشنایی پیدا کنند تا بتوان علاقه و استعداد آن ها، در رشته های ورزشی مختلف را سنجید.

کودکان آینده سازان کشور هستند و تربیت درست و اصولی، سلامت و استعداد یابی آنان از مهم ترین مسئولیت های ما است. آرامش، امنیت، سلامت روح و جسم، شادی، تفریح، ورزش و … همگی نیاز اولیه هر کودکی است. اما به نظر شما در ایران چقدر به این نیازها پاسخ داده می شود؟ آیا تمام کودکان به طور مساوی از این امکانات برخوردار هستند؟ چه کاری می توان انجام داد؟

متأسفانه شرایط به شکلی شده است که کودکان در ایران درگیر مسائل سیاسی و اقتصادی شده اند. کودکان کار، کودکانی که در بهزیستی هستند و … هیچ کدام حتی امکانات اولیه مورد نیازشان را ندارند چه برسد به شرایط ایده آل برای زندگی. چقدر زیبا بود اگر تمام کودکان در جهان می توانستند در شرایط امن و در صلح و آرامش زندگی کنند. یکی از نیازهای مهم کودکان استفاده از خدمات ورزشی است.

 

هاکی روی یخ و پاتیناژ برای کودکان

هاکی روی یخ و پاتیناژ نیز از ورزش های قدیمی اما جدید در ایران است که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. 4 سال پیش با تأسیس پیست یخ ایرانمال توسط شرکت پیشگامان تجارت راه برای علاقمندان به این رشته ورزشی باز شد.
پیست ایرانمال اولین پیست یخ در ابعاد استاندارد المپیک است که بعد از انقلاب (بعد از پیست یخ ورزشگاه آزادی) در ایران ساخته شده است.

حال با وجود پیست یخ ایرانمال، ایده برگزاری چنین فستیوالی می تواند برای کودکان جذاب باشد. برگزاری یک جشن برروی یخ با حضور کاراکترهای موردعلاقه کودکان … .

هاکی روی یخ، پاتیناژ و به طور کلی تمامی ورزش های روی یخ بسیار جذاب، مفرح و پرهیجان است و کی دوست نداره چنین ورزشی رو امتحان کنه!؟

اگر چنین فستیوالی با حضور کاراکترهای کارتونی کودکیمان در پیست یخ ایرانمال برگزار شود شما حضور پیدا خواهید کرد؟

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.