گردشگری و نمایشگاه اتومبیل های کاروان دوسلدورف

نمایشگاه اتومبیل های کاروان دوسلدورف

امروز شروع نمایشگاه CARAVAN SALON DÜSSELDORF در آلمان است. هر سال این نمایشگاه برای علاقمندان به سفر با کمپر و ماشین های کاروانی و درکل افراد علاقمند به کمپ و سفر برگذار می شود.

نمایشگاه اتومبیل های کاروان دوسلدورف

نمایشگاه اتومبیل های کاروان دوسلدورف که در سال 1962 تأسیس شد، یکی از برترین نمایشگاه های تجاری جهان برای اوقات فراغت سیار است. شاید برایتان سوال شود که اوقات فراغت سیار چیست؟

این روزها کمپ، سفرهای آفرودی و … خیلی مورد استقبال مردم دنیا قرار گرفته. این نمایشگاه هم تمامی تجهیزات کمپینگ، لباس های مناسب کمپ، کمپر وان و … ارائه می دهد.

این نمایشگاه برای علاقمندان به کمپینگ و سفر با خانه های سیار طراحی شده است و یکی دیگر از مزایای جالب آن معرفی نقاط بکر، جذاب و دیدنی به بازدیدکنندگان است که بتوانند پس از تکمیل کردن تجهیزات مورد نیازشان برنامه یک سفر مهیج را برای تعطیلاتشان بچینند.

گردشگری در ایران

تفریح برای هر شخصی با هر سبک سلیقه ای یک معنایی دارد. شاید یک نفر از اقامت در یک هتل لوکس در کشورهای خارجی لذت ببرد، یک نفر با کمپ و سفر در دل طبیعت، یک نفر هم با گردش، خرید و … .

پیست یخ ایران مال

اگر برای تابستان وقت برای سفر نداری و ساکن تهران هستی به نظرم بد نیست سری به مجموعه ایران مال بزنی. یکی از خوبی های این مجموعه در وسعت و جمع آوری انواع تفریح ها در یک مکان هست. اگر علاقمند به ورزش هستی میتونی تجربه اسکیت روی یخ رو در پیست یخ ایرانمال داشته باشی یا از کافه ها و رستوران های متنوع، فروشگاه و نمایشگاه ها و … استفاده کنید.

 

آشنایی با مراحل ساخت پیست یخ ایرانمال

 

ایران دارای نقاط گردشگری و دیدنی بسیاری است. کشوری چهارفصل با شهرهایی زیبا و دیدنی. اما ای کاش بستر مناسبی هم برایمان فراهم بود تا بتوانیم از این امکانات استفاده کنیم.

اتفاق ناگوار و ناخوشایندی که برای هموطنان مان در جواهر دشت گیلان افتاد بسیار ناراحت کننده بود. این موضوع که چرا باید کسانی که برای تفریح و کمپ رفته اند به دلیل عدم امنیت دچار این زیان مالی، جانی و مهم تر از آن ذهنی شوند بسیار ناخوشایند است.
به امید روزی هستیم که دیگر شاهد این وقایع نباشیم.

 

هاکی روی یخ

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.