پنج سالگی پیست ایران مال

5th-anniversary Iran mall ice rink

از افتتاح اولین پیست یخ استاندارد هاکی در کشور پنج سال میگذرد، و این در حالیست که تا قبل از افتتاح این پیست، دختران و پسران هاکی کشور با استانداردهای جهانی محلی برای تمرین نداشتند، خوشحالیم که با ساخت این پیست سکوی پرتاب استعدادهای این ورزش به جهانیان شدیم تا به آنان بگوییم که شیر دختران و پسران ما با وجود مشکلات و کاستی ها میتوانند بدرخشند.

فدراسیون هاکی روی یخ

ورزش هاکی روی یخ مستلزم فراهم بودن زیرساخت آن میباشد، و تا پیش از ساخت پیست، کشور ما در فدراسیون بین المللی هاکی روی یخ عضو نبود، و به لطف این پیست به عضویت فدراسیون جهانی درآمدیم.

ساخت پیست

مجموعه پیشگامان تجارت و توســعه پایدار در حوزه صنعت سرمایشــی و تبریدی فعالیت خود را آغاز نموده، و پیست هاکی روی یخ ایران مال، پروژه ای عظیم بود و در طی حداقل نیم قرن اخیر، همانند آن در کشور عزیزمان اجرا نگردیده است.

میتوانید بخش‌هایی از روند ساخت این مجموعه را در آپارات ما تماشا فرمایید.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.