دهکده برفی

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ارائه دهنده خدمات ساخت دهکده برفی در ایران

در سال های اخیر ایجاد فضاهای تفریحی و سرگرمی با زیرساخت برف و یخ بطور مصنوعی نظیر دهکده برفی و شهربازی برفی در اماکن عمومی همچون مراکز خرید، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و … تبدیل به یک مزیت رقابتی چنین فضاهایی در جذب گردشگر و بازدیدکننده شده است. با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در ارتقای جایگاه کشورمان در مقایسه با کشورهای منطقه از لحاظ جذب توریست، این پدیده یک راهکار ویژه و منحصربفرد می باشد. پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با همکاری شرکتهای صاحب تکنولوزی و دانش صنعت تبرید و گروه معماران و متخصصین محیط های تفریحی سرگرمی امکان اجرای چنین پروژه هایی را از صفر تا صد و به صورت کلید در دست در اختیار دارد.
با توجه به اینکه ایران در منطقه خشک و اقلیم گرم خاورمیانه قرار دارد و بسیاری از مناطق کشور از مشاهده مناظر زمستانی و برف و یخ محروم هستند، ایجاد محیط هایی مانند دهکده برفی با جذابیت ها و ویژگی مربوط به این فصل می تواند مخاطب بسیاری را به خود جذب نموده و باعث ایجاد لحظات شاد و فرحبخش برای گروه‌های مختلف سنی شود.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات