حضور شرکت پیشگامان تجارت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

حضورشرکت پیشگامات تجارت به عنوان سازنده سیلندر اتیلن اکساید

نمایشگاه بین المللی ایران هلث 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تاریخ 25 تا 28 اردیبهشت 93 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رخدادهای نمایشگاهی در حوزه پزشکی، دندان پزشکی و رشته های پیرا پزشکی است. هر ساله در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای دنیای صنعت پزشکی به عموم معرفی می‌شوند. با توجه به سبقه شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در ساخت سیلندر اتیلن اکساید و استفاده از این گاز در حوزه استریلیزاسیون مواد یک بار مصرف پزشکی، این شرکت برای چندمین بار متوالی در نمایشگاه ایران هلث حضور بهم رساند.

ساخت سیلندر گاز اتیلن اکساید، دلیل حضور پیشگامان تجارت در این نمایشگاه بود

از گاز اتیلن اکساید برای استریل کردن لوازم یک بار مصرف پزشکی مانند کیسه های خونی، سرنگ های انسولین و کیسه های دیالیزی استفاده می‌شود. این گاز ماهیت سمی و بی بو دارد. باتوجه به این ماهیت، استفاده از آن، باید در شرایط و پروتکل های مشخصی، انجام شود. از جمله مهم‌ترین شرایط برای استفاده از گاز اتیلن اکساید، استاندارد بودن سیلندر نگهدارنده این گاز است.

سیلندر نگهداری گاز اتیلن اکساید سالها به کشور وارد می‌شد. اما پس از اعمال تحریم ها و ممنوعیت وارادات، این امر متوقف گشت. عدم وجود سیلندرهای مناسب برای نگهداری گاز اتیلن اکساید، صنایع پزشکی را با مشکل رو به رو کرده بود. در چنین شرایطی متخصصان توانمند و زحمتکش شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار به فکر تولید این سیلندرها به کمک نیروهای توانمند ایرانی افتادند. خوشبختانه این اتفاق به بهترین شکل ممکن پیش رفت و امروزه حضور این شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی ایران هلث با استقبال گسترده، فعالان صنعت پزشکی رو به رو میشود. 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.