تامین تجهیزات پالایشگاه تهران

تامین تجهیزات پالایشگاه تهران

تامین تجهیزات و تعمیرات و نگهداری در پالایشگاه

همه ما در زمان های مشخصی به تمیزکاری اساسی منزل خود یا به اصطلاح خانه تکانی می‌پردازیم و تعمیرات جزیی یا کلی را انجام می‌دهیم. این امر در صنایع سنگین نیز صدق می‌کند. با overhaul یا تعمیرات اساسی چقدر آشنایی دارید؟ در مورد تعمیر و نگهداری چه می‌دانید؟
هدف از انجام این کار، بازگرداندن راندمان اولیه به دستگاه هایی است که به هر دلیلی دیگر کارآیی مطلوب گذشته را ندارند. البته قابل ذکر است، اورهال(بازآمد)، یک پروسه بسیار هزینه بر، از لحاظ اقتصادی و زمانی است. اما چگونه می‌توانیم در این هزینه ها صرفه جویی کنیم؟ با ما همراه باشید.

نیاز به بهره‌گیری از خدمات تعمیر و نگهداری در صنایع نفت و گاز

تعمیر و نگهداری واحدهای عملیاتی صنایع نفت و گاز یکی از مهم ترین اموری است که باید به طور دوره ای و متمادی در پالایشگاه‌ها انجام شود. این امر از هزینه های سنگین تعمیرات و تعطیل شدن خط تولید در شرایط اضطراری پیشگیری کرده و ضامن عمر طولانی‌تر و کارآیی ایده‌آل تجهیزات خواهد بود. در همین زمینه شرکت مهندسی بازرگانی پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با سابقه بیش از دو دهه تامین تجهیزات پالایشگاه‌های مختلفی در سرتاسر ایران ازجمله پالایشگاه نفت تهران، شرکت ملی نفت و … اقدام به تامین تجهیزات مدنظر کارفرمایان محترم نموده است. مفتخریم اعلام بداریم این پروژه ها در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام گردیده‌اند.

تامین تجهیزات پالایشگاه تهران توسط شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

تصاویر زیر مرتبط با تامین تجهیزات TUBE EXPANDER برای پالایشگاه محترم تهران است که در زمستان 1400 به همت مهندسین و متخصصین این مجموعه به انجام رسید. این قطعه خاص با دقت بسیار بالای خود به زدودن رسوب های باقی مانده ناشی از بهره گیری از آب سنگین پرداخته و با این کار راندمان مبدل های حرارتی را برای استفاده های بعدی افزایش می‌دهد.

تیوب اکسپندر تهیه شده برای پالایشگاه تهران

 

مزایای پایش وضعیت

پایش وضعیت ماشین آلات و تجهیزات به شکل ادواری، نه تنها برای صنعت نفت و گاز بلکه برای تمامی کارخانجات و صنایع گوناگون، یک روش کارآمد محسوب می‌شود. کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و کاهش زمان موردنیاز برای تعمیرات تنها بخشی از ویژگی‌های مثبت انجام cm(condition monitoring) محسوب می‌شود. به این لینک مراجعه فرموده، تا به شکل دقیق تر با این عملیات آشنا شوید.
همچنین با دنبال کردن شبکه های اجتماعی ما از آخرین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.