روز جهانی صلح و سال نو میلادی

روز جهانی صلح و سال نو میلادی

امروز یکشنبه 11 دی (1 ژانویه)، روز جهانی صلح است و این روز مصادف است با سال نو میلادی.

تمام انسان ها در سراسر این کره خاکی، امید به روزی دارند که صلح در جهان پدیدار شود و همه انسان ها فارغ از هر نژاد، مذهب و سلیقه ای در کنار یکدیگر زندگی کنند.

در عصر مدرن امروزی، ایده داشتن صلح در جهان، ممکن است دشوار یا غیر واقعی به نظر برسد. اما بسیاری از مردم، هنوز به زمانی در تاریخ امیدوارند، که همه انسان های روی زمین، بتوانند با وجود هر عقیده ای، در صلح و آرامش کنار یکدیگر زندگی کنند.

روز جهانی صلح نه تنها با هدف پایان دادن به جنگ ها، بلکه به فراهم آوردن صلح در سراسر دنیا نیز اشاره دارد، چه در مقیاس بزرگ، بین ملت ها و کشور ها و چه در مقیاس کوچک، بین اعضای خانواده.

خواستیم در این روز، سال نو میلادی را به همه کسانی که این روز را در تقویم خود دارند، بویژه هموطنان مسیحی تبریک بگوییم و در کنار آنها، این روز مهم را به امید روزی که صلح و آرامش در همه جا فراگیر شود، جشن بگیریم.

از دیرباز و در طول تاریخ، انسان ها در جستجوی صلح به معناهای متفاوت بوده اند و این تلاش ها همچنان ادامه دارد. هر فردی می تواند با افزایش آگاهی شخصی اش در رابطه با این موضوع، اجرای آن در زندگی شخصی و آموزش آن به فرزندانش، سهم خود را در این روز جهت گرامیداشت آن انجام دهند.

نظر شما در رابطه با این روز چیست؟ به نظرتان روزی فرا می رسد که صلح و آرامش در سراسر دنیا فراگیر شود؟

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.